כיצד להתמודד עם יבלות ויראליות על הפנים

MichalS

עיצוב וייצור אופנה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לילדה אחת היו 2 יבלות בינוניות לא ענקיות (אבל מספיק מכוערות) בסנטר לא צמודות אחת לשניה ורואים את התהליך יופי איך שזה עובד וחצי נופל תלוש כזה עד שמתנתק,
לתינוק בן שנה ממש לפני שבוע וחצי התחלתי למרוח ועכשיו אין לו כבר, זה היה ליד הפה 3 קטנות לא פיציות אבל ממש לא יפה, (אפילו הרופאת ילדים(שהלכנו סתם כי הוא השתעל בלי קשר) שאלה אם יש לו פריחה
כי זה היה באמצע התהליך
היא לא אחזה שזה יבלות במקור....
אגב כתוב על המשחת אסתר שהיא עוזרת לאיזה 20 דברים רק שליבלות לא כתוב אבל ניסיתי מה יש להפסיד פשוט באמת עזר!!!
תמיד לפני זה היינו הולכים לאיזה פדיקוריסט שהיה תולש את היבלות מהפרצוף עם פינצטה וזה ממש כואב אבל מתפטרים מזה ברגע אחד.... כנראה שעדיף להמתין כשבוע ובסוף נפל לבד
ניסיתי כמעט כל מה שהעלו כאן..
ועדיין היבלות עקשניות..
אנסה..
בעז"ה.
תודה!

אתיופית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן לבקש משחת אסתר- אגב זה כנראה גם לא רעיל כי כתוב על זה שזה טוב לדלקת חניכיים (ועוד למלא דברים, אז סתם טוב שיהיה בבית, נגיד לפצעים של הנקה, או תפרים אחרי לידה)
אשמח שתשתפי אם זה עזר, כי באמת לא ראיתי אף אחד שניסה את זה. אני לתומי ניסיתי בלי המלצה ועזר לשתי ילדים
אם היבלת גדולה יש מצב שיקח שבועיים אבל את התהליך רואים בברור
אגב אם זה משהו גדול עדיף לשים פלסטר על המשחה כדי שזה כל הזמן יהיה על היבלת בלי להתיבש
אני מרחתי לילדים כמה פעמים ביום כדי שהיבלת כל הזמן תהיה מרוחה

MichalS

עיצוב וייצור אופנה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לא..כלום כלום....הכל כ"כ גדל שהייתי חייבת לנסות את המשחה הרגילה "ורמואל"..
למרות שזה בפנים.
אבל העדפתי.
ב"ה המשחה הורידה-נשארה טיפונת צלקת אדומה-ואני מורחת עכשיו את המשחה "קלו-קוט".
וב"ה האדמימות יורדת.וכמעט לא רואים.

מרים 123456

משתמש רשום
לבן שלי בן 3 ג"כ היה והרופא הוריד לו את זה בלי משחה ובלי הרדמה, ממש בקלות , הוא רק אמר למרוח משחה אנטיביוטית שלא הזדהם וב"ה עבר לגמרי
שכנה שלי מורידה לילדים שלה בעצמה ולא נשאר סימן.

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כן לבקש משחת אסתר- אגב זה כנראה גם לא רעיל כי כתוב על זה שזה טוב לדלקת חניכיים (ועוד למלא דברים, אז סתם טוב שיהיה בבית, נגיד לפצעים של הנקה, או תפרים אחרי לידה)
אשמח שתשתפי אם זה עזר, כי באמת לא ראיתי אף אחד שניסה את זה. אני לתומי ניסיתי בלי המלצה ועזר לשתי ילדים
אם היבלת גדולה יש מצב שיקח שבועיים אבל את התהליך רואים בברור
אגב אם זה משהו גדול עדיף לשים פלסטר על המשחה כדי שזה כל הזמן יהיה על היבלת בלי להתיבש
אני מרחתי לילדים כמה פעמים ביום כדי שהיבלת כל הזמן תהיה מרוחה
סורי על ההקפצה, אני משתגעת מהיבלות של הילדה שלי. ניסיתי לבדוק מזה משחת אסתר, ואני רואה שזה סידרה של כמה סוגי משחות. יש לך מושג איזה בדיוק?
באתר הזה ראיתי

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני משתגעת מהיבלות של הילדה שלי
אם זה יבלות ויראליות לכי על הסרה בכפית כירורגית אצל רופא עור.
(אני רואה שחפרתי עם כמה וכמה תגובות בנושא הזה אבל ממש מרגישה שליחות... אנחנו השתגענו תקופה ארוכה עם יבלות וזה פשוט פתרון של זבנג וגמרנו... גמרנו לגמרי)

נערך לאחרונה ב:

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אם זה יבלות ויראליות לכי על הסרה בכפית כירורגית אצל רופא עור.
(אני רואה שחפרתי עם כמה וכמה תגובות בנושא הזה אבל ממש מרגישה שליחות... אנחנו השתגענו תקופה ארוכה עם יבלות וזה פשוט פתרון של זבנג וגמרנו... גמרנו לגמרי)
יש תורים לרופא עור רק עוד חודש וחצי:mad: וזה גם מצב טוב כי עד לא מזמן, לא היה בכלל!! בינתים הלכנו לרופאת ילדים שנתנה משחה- אפלומיצין, שלא ממש עוזרת

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
יש תורים לרופא עור רק עוד חודש וחצי:mad: וזה גם מצב טוב כי עד לא מזמן, לא היה בכלל!! בינתים הלכנו לרופאת ילדים שנתנה משחה- אפלומיצין, שלא ממש עוזרת
באמת מצחיק לתת אפלומיצין ליבלות.
תמיד אפשר לנסות ללחוץ לתור קודם/ ללכת למרפאה רחוקה יותר.
אין לי מושג באיזו קופה ובאיזה עיר אתם אבל אצלנו (כללית בני ברק) יש מיון עור קבוע בימי שני למקרים דחופים.

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
באמת מצחיק לתת אפלומיצין ליבלות.
תמיד אפשר לנסות ללחוץ לתור קודם/ ללכת למרפאה רחוקה יותר.
אין לי מושג באיזו קופה ובאיזה עיר אתם אבל אצלנו (כללית בני ברק) יש מיון עור קבוע בימי שני למקרים דחופים.
אני גם בכללית, אבל באשדוד, ואין פה דבר כזה מיון עור דחוף, הלואי! הם אמרו שרק עם הפניה דחופה מרופא ילדים יתנו לי תור קרוב יותר. זה מה שאעשה כי לחכות שנה וחצי שהיבלות האלה יעלמו- זה מזעזע אותי

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני גם בכללית, אבל באשדוד, ואין פה דבר כזה מיון עור דחוף, הלואי! הם אמרו שרק עם הפניה דחופה מרופא ילדים יתנו לי תור קרוב יותר. זה מה שאעשה כי לחכות שנה וחצי שהיבלות האלה יעלמו- זה מזעזע אותי
אז תבואי לבני ברק.
;)

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק לא לדחות... אצלינו חיכינו לתור חודש וחצי וזה אחרי תחנונים, וכבר התפשט ויש אחד ליד העין - אומנם פיצי אבל כרגע אנחנו הולכים להוריד בביח בהרדמה כללית...

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
:rolleyes: חחח איזה מרפאה זו? שאדע מה לבקש
מרפאת בני ברק אזורית.(רבי עקיבא)
התורים זה מהיום להיום, כלומר, צריך להתקשר למוקד או למרפאה בעצמה ולתאם תור ביום שני על הבוקר ולאותו יום.(התורים נתפסים בצ'יק)
אם את מתקשרת למוקד את צריכה להצטייד בסיבה משכנעת למה התור של נכלל בהגדרת 'דחוף'.
מספר הטלפון של המרפאה: 035777200.
ממליצה לך למרוח מראש אמלה כדי שהטיפול יוכל להעשות במקום.
בנוסף, אם יש יבלות רבות/ יבלות באזור העין סביר להניח שלא יעשו לכם טיפול במקום אלא יפנו אתכם לבי"ח.

נערך לאחרונה ב:

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מרפאת בני ברק אזורית (רבי עקיבא)
התורים זה מהיום להיום, כלומר, צריך להתקשר למוקד או למרפאה בעצמה ולתאם תור ביום שני על הבוקר ולאותו יום.(התורים נתפסים בצ'יק)
אם את מתקשרת למוקד את צריכה להצטיד בסיבה משכנעת למה התור של נכלל בהגדרת 'דחוף'.
מספר הטלפון של המרפאה: 035777200.
ממליצה לך למרוח מראש אמלה כדי שהטיפול יוכל להעשות במקום.
בנוסף, אם יש יבלות רבות/ יבלות באזור העין סביר להניח שלא יעשו לכם טיפול במקום אלא יפנו אתכם לבי"ח.
תודה רבה, והם ככה יסכימו לקבוע לי תור למרות שאני בכלל לא שייכת לעיר ולאזור? ויש לי משחת פרילידן הבנתי שזה כמו אמלה. היבלות הן בצואר ולא באזור העין

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה, והם ככה יסכימו לקבוע לי תור למרות שאני בכלל לא שייכת לעיר ולאזור? ויש לי משחת פרילידן הבנתי שזה כמו אמלה. היבלות הן בצואר ולא באזור העין
גם אני מרחתי פרילדין.
לגבי קביעת תור- אין לי מושג מה המדיניות.
פשוט תבררי מראש במרפאה עצמה/ במוקד. (ואולי על הדרך תגלי על מוקד נסתר באשדוד, הנציגות שירות לא נוהגות לספר שיש מוקד כזה פעיל בבני ברק)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה