דרוש מידע כיסוי לארון חשמל

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שלום
רציתי להתייעץ עם המעצבות פנים
האם אני יכולה לשים ארון תלייה היכן שממוקם הלוח חשמל בכניסה לבית
ושאלה נוספת
לגבי שקעים בקיר אני רוצה לעשות על הקיר ארון האם אני יכולה להבעיר את השקע והמתג על הארון עצמו זאת אומרת על הדופן
או איזה רעיון כדי שזה יהיה נגיש
המון תודות

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן לשתי השאלות.
רק שימי לב שהארון חשמל יהיה נגיש גם בתוך הארון ולא יצטרכו להזיז מליון חפצים כדי להרים פיוז או לסדר את השעון שבת.

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
כן לשתי השאלות.
רק שימי לב שהארון חשמל יהיה נגיש גם בתוך הארון ולא יצטרכו להזיז מליון חפצים כדי להרים פיוז או לסדר את השעון שבת.
תודה רבה
מבחינה בטיחותית זה קשור בגדים ליד חשמל (או שלא?)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה
מבחינה בטיחותית זה קשור בגדים ליד חשמל (או שלא?)
בשטח זה מתפקד כי החשמל לא פתוח ולא אמור להיות בעיה. האם זה משהו שיועצי חשמל יגידו שזה בטיחותי - לא יודעת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה