כללי כותרת משתנה באינדיזיין

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
2 שאלות לגבי כותרת משתנה:

1. מה עושים בכותרות ארוכות - האם יש אפשרות לתת הוראה כללית לקצר כותרות ארוכות בשליפה לכותרת העליונה?
2. וכן האם ניתן לבטל בפקודה שליפת כותרת מעמ' מסוימים?

תודה מראש לעונים!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
1. שתי האפשרויות שאני מכיר (אולי יש עוד, בכל אופן זה מה שזכור לי):
א. לעבוד עם משתני תו ולא עם משתני פסקה, ולכל כותרת של פסקה לתת סגנון תו בלי שום מאפיין, רק המשתנים, ובמקום שיש צורך בכותרת אחרת, לבטל את סגנון התו מהכותרת שבסגנון הפסקה, ולכתוב את הכותרת הרצויה המקוצרת בסגנון תו של המשתנה ובסגנון פסקה שקוף, או בתיבה שנמשכת אל מחוץ לדף כך שהטקסט לא יופיע במסמך עצמו, רק בכותרת המשתנה
ב. לעבוד עם תוסף (לא חינמי) של In-Tools שנקרא PowerHeaders שמסוגל ליצור כותרות משתנות עם שתי שורות

2. אפשר לתת בעמודים האלה מסטר אחר, בלי הכותרת. יכול להיות שיש פתרונות נוספים, אם תתן דוגמה ספציפית אפשר יהיה לומר.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה!
1. 2. אפשר לתת בעמודים האלה מסטר אחר, בלי הכותרת. יכול להיות שיש פתרונות נוספים, אם תתן דוגמה ספציפית אפשר יהיה לומר.
התכוונתי לדוג' בעמ' שמתחיל סימן חדש וקבוע בעמ' אלו - אין צורך לשלוף את הסימן,
האם יש אפשרות לבטל מראש את שליפת הסימן בעמ' אלו?

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה על המענה הזריז!
רעיון יפה...

אשמח אם תוכל לענות לי על עוד שאלה,
מקווה שאני לא מטריחה מידי...

1. כשאני רוצה להקטין את כל הסוגריים העגולות והמרובעות בקובץ - הדרך הנכונה היא ע"י סגנון מקונן או ע"י גרפ?
כי בסגנון מקונן ברגע שאני מוסיפה repeat הוא חל רק על סוגריים אחד מכל סוג ולא על כל השאר,
איפה הטעות שלי?
[ סוגריים.JPG סוגריים2.JPG

תודה רבה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עדיף GREP
בהיררכיה שיצרת הוא חייב סוגריים מרובעים לפני העגולים הבאים...

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עדיף GREP
בהיררכיה שיצרת הוא חייב סוגריים מרובעים לפני העגולים הבאים...
באמת עדיף גרפ אבל יותר עדיף לאחר הגרפ להחיל על זה תו סגנון ואז לבטל את הגרפ
ושני טעמים
פחות מכביד על הקובץ
שליטה מלאה בהקטנה

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
באמת עדיף גרפ אבל יותר עדיף לאחר הגרפ להחיל על זה תו סגנון ואז לבטל את הגרפ
ושני טעמים
פחות מכביד על הקובץ
שליטה מלאה בהקטנה
א. לא נתקלתי בהכבדה על הקובץ בגלל שימוש בסגנונות GREP
ב. מה הכוונה שליטה מלאה בהקטנה? סגנון GREP משתמש בסגנון תו, אם זה עובד בסגנון תו זה עובד גם ב-GREP.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אז מה הייתי אמורה לכתוב בסגנון המקונן?
כלום
זה לא יעבוד בסגנון מקונן
סגנון מקונן זה רק בשביל דברים שחוזרים על עצמם בקביעות
אצלך יש לפעמים סוגריים עגולים שבאים אחרי סוגריים מרובעים ולפעמים לא

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כלום
זה לא יעבוד בסגנון מקונן
סגנון מקונן זה רק בשביל דברים שחוזרים על עצמם בקביעות
אצלך יש לפעמים סוגריים עגולים שבאים אחרי סוגריים מרובעים ולפעמים לא
הבנתי, תודה על הכל!

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ק
א. לא נתקלתי בהכבדה על הקובץ בגלל שימוש בסגנונות GREP
ב. מה הכוונה שליטה מלאה בהקטנה? סגנון GREP משתמש בסגנון תו, אם זה עובד בסגנון תו זה עובד גם ב-GREP.
קטונתי ממלמד את כבודו
א. אריאל כך אמר לי שזה מכביד על הקובץ
ב. לפעמים יש סוגריים שהלקוח לא רוצה להקטין, אז במקום לבנות עוד סגנון מבטלים את הקטנת הסוגריים ככה זה יותר ידידותי

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ק

קטונתי ממלמד את כבודו
א. אריאל כך אמר לי שזה מכביד על הקובץ
ב. לפעמים יש סוגריים שהלקוח לא רוצה להקטין, אז במקום לבנות עוד סגנון מבטלים את הקטנת הסוגריים ככה זה יותר ידידותי

לא התכוונתי שזה בכלל לא מכביד, ברור שכל הזמן התוכנה צריכה לעבוד אם יש סגנונות גרפ
אבל מכביד זה אומר שזה מקשה על העבודה ומאט אותה משמעותית

לגבי ב' אתה צודק

אבל כמובן כל מקרה לגופו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה