עזרה כותרת: גילו לאחיין שלי את המחלה, מה אומרים לאמא שלו? תינוק בן שנה ורבע

רגעים יפים

משתמש חדש
אני חושבת שאין משפט מסוים שאומרים, זה מאד תלוי מצב, תלוי אישיות ותלוי בעוד גורמים רבים.
תלכי אחרי הלב שלך, תתקשרי, תהיי איתה, תקשיבי לה, אל תדברי יותר מידי תתענייני איך היא מרגישה כרגע אבל אל תדחפי, אם את רואה שלא נעים לה או לא בא לה תשחררי.
בכל מקרה הייתי אומרת שפשוט תלכי אחרי איפה שהיא נמצאת כרגע, אם היא לדוגמא עדיין בהדחקה על תפוצצי לה את זה, היא כרגע נאחזת בזה וכו'...
אפשר לקבל עזרה טכנית ורגשית בלשכת הרווחה של העיר בה המשפחה מתגוררת.
בשורות טובת!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ואיפה הם יכולים לקבל עזרה טכנית ורגשית?

יש כאן בפרוג פורום תמיכה למשפחות של חולים (הקבוצה פרטית, צריך לבקש הצטרפות).

227

משתמש פעיל
קודם כל להתעניין ולשמוע ולהראות שאתם ממש שותפים בצער והדאגה.
אח"כ תדגישו לה שאתם הולכים לקרוע את השמים בתפילות וחיזוקים לרפ"ש. זה יתן להם תקוה.
(אגב, אם כבר למה לא כתבת פה את שמו לתפילה )

חילזון קטן

משתמש פעיל
להקשיב בין המילים מה היא הכי רוצה לשמוע...
ובמיוחד מה היא הכי לא רוצה לשמוע!!
יש כאלה שממש יעצבן אותם דיבורים גבוהים על נשמותת, תיקונים , גלגולים, זכות וכו' - רוצים את המתוקי שלה מתפתח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה