עזרה כושר פליי - צור קשר

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהו יודע איך אפשר להשיג את התמיכה הטכנית שלהם?
התקנתי את הגרסה החינמית של החסימה בצורה לא טובה, וא"א להסיר ולהתקין מחדש...

שרי די

משתמש רשום
במייל הזה ניתן ליצור איתם קשר : שטרודל ג'מייל נקודה קום kosherplay

שרי די

משתמש רשום
בדרך כלל הם עונים לי תוך 24 שעות
אבל אם את רואה שהם לא חוזרים אליך את יכולה ללכת לחנות שעובדת איתם והם יוכלו לעזור לך

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לאפס את המכשיר להגדרות יצרן, ואז להכנס לרשימת היישומים ולהעביר את אפליקצית כושרפליי למצב לא פעיל, ואז אפשר למחוק אותו

אפרת פ

משתמש חדש
אפשר לאפס את המכשיר להגדרות יצרן, ואז להכנס לרשימת היישומים ולהעביר את אפליקצית כושרפליי למצב לא פעיל, ואז אפשר למחוק אותו
האם איפוס המכשיר להגדרות יצרן מוחק את הגרסה הקיימת של השיאומי?

אפרת פ

משתמש חדש
משאיר את האפליקציות הקיימות, והאיפוס הוא רק על ההגדרות?
אני צריכה את האיפוס רק בשביל להסיר את הכשר פליי מהמכשיר.
ואיזה אופציה לבחור בשביל זה?
recovery/fastboot/normal

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משאיר את האפליקציות הקיימות, והאיפוס הוא רק על ההגדרות?
אני צריכה את האיפוס רק בשביל להסיר את הכשר פליי מהמכשיר.
ואיזה אופציה לבחור בשביל זה?
recovery/fastboot/normal
מוחק את האפליקציות לגמרי.
אבל הכשר פליי כן נשאר מותקן

אפרת פ

משתמש חדש
אני לא מעונינת בכשר פליי, אפשר להסיר אחרי האיפוס?
גם האפליקציות הבסיסיות נמחקות?

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה