חומרה כונן חיצוני לא עובד דחוף!

בס"ד
ערב טוב
יש לי במחשב כונן חיצוני-
אבל הוא בתוך המחשב
כאילו אני לא יכול להוציא/לראות וכו'
מקווה שאתם מבינים מה הכוונה.
(כונן D)
אתמול הוא פתאום הפסיק להגיב
וזה מה שהוא מראה לי היום-
9b4c6bfd-ec09-4309-b1fa-e6932a6c1e57-image.png ,
והוא לא נותן לי לפתוח אותו. כאילו הוא לא קיים!!
מה עושים???
היה שם כמויות חומר!!!!
תודה!

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען

sem

משתמש פעיל
נראה לי...
אני לא כל כך מבין בזה
הוא לא חיצוני,
קראו לזה במחשב "אמצעי אחסון חדש"- כונן D אם זה עוזר
ממש צודה רבה לעוזרים!

תעתיקו את זה:
diskmgmt.msc
לחלון חיפוש (איפה שכתוב 'הקלד כאן כדי לחפש' ותלחצו אנטר

ותצלמו את המסך שעלה

איזה סיוטטט אני משתמש חדש ויכול רק 3 הודעות בשעה
אז אני מעלה פה את כל לחציי מהשעה האחרונה
לא נראה לי
כתבת:

אבל

לא העלית צילומ מלא של ניהול דיסקים
ולא כתבת דגם
איפה אני צריך לצלם?
איפה אני יודע מה הדגם?
סליחה על הבורות...
@sem
זה מה שהוא עושה לי
(מצורף צילום מסך)

בעקבות כך שאני משתמש חדש אני יכול לשלוח עד שלוש הודעות בשעה.
זה ממש ממש דחוף לי לכן מי שיכול לעזור לי
אני ממש אשמח שישלח מייל ל-
PATARYUTD10*gmail.com
מייל של פרוג.
סליחה שלא עניתי פה ותודה לכל מי שעוזר לי!!!
ושוב תודה ענקית!!

קבצים מצורפים

• image (9).png
    image (9).png
    KB 158.3 · צפיות: 2

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
איפה אני צריך לצלם?
בצילומ שהעלית רואים שיש בעיה עם הדיסק המדובר ולא מזוהה

איפה אני יודע מה הדגם?
תעשה חיפוש devmgmt.msc
פתח את לשונית כונני דיסקים
ותעלה צילומ
בנוסף תעלה צילומ מלא של תוכנת Crystaldiskinfo

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
לפני שאתה מסתבך יותר מידי יש סיכוי טוב שהכל עניין של בעייה במגעים, אבק שנכנס, כבל שזזז קצת
תכבה את המחשב תנתק את החשמל ותלחץ כמה פעמים על כפתור ההפעלה (כדי לפרוק חשמל שנשאר) תפתח את הקופסה תנתק את הארדיסק תעשה עם פן ותחזיק חזרה ותבדוק שהכל מחובר טוב
כמובן הכל בעדינות וזהירות ושלא יגע בפנים לא ברזל ולא מים

לפני שאתה מסתבך יותר מידי יש סיכוי טוב שהכל עניין של בעייה במגעים, אבק שנכנס, כבל שזזז קצת
תכבה את המחשב תנתק את החשמל ותלחץ כמה פעמים על כפתור ההפעלה (כדי לפרוק חשמל שנשאר) תפתח את הקופסה תנתק את הארדיסק תעשה עם פן ותחזיק חזרה ותבדוק שהכל מחובר טוב
כמובן הכל בעדינות וזהירות ושלא יגע בפנים לא ברזל ולא מים
תודה ענקית!
יקח י זמן כי אין לי מושג בדברים האלה
ופשוט תתפללו שאני לא אפרק לגמרי את המחשב
שלושה סוגים של דיסק אם זה הקטן אז יש בורג קטן שצריך לשחרר אם זה האחרים אז יש שמה (בנייח) קבלים שמחוברים אליו (בנייד ) זה קצת יותר מורכב
צפה בקובץ המצורף 1781769

צפה בקובץ המצורף 1781771

צפה בקובץ המצורף 1781776
ויש לי מחשב נייח.
אין לי מושג מה מבין אלו יש לי,
איך בודקים?
ושוב תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה