דרוש מידע כויה שקרתה עכשיו: ברנשילד מצופה נילןו נצמד או המשחה של גרין + נילון נצמד

ששונית

משתמש מקצוען
השם של המשחה של גרין הוא זיפר.
המשחה מעולה (הורידה לי כוויה בדרגה 2)
רפו"ש!
זיפר זו המשחה של גרין שמעלימה צלקות
יש משחה נוספת בשם ביאפין,יעילה במיוחד.
ואגב,אם מזרימים הרבה זמן מים-הם לא מתקררים בסוף?
ורפו"ש והחלמה מהירה
ביאפין יעיל לכויות יותר שטחיות כמו כויות שמש וכד'
עם סילברול היה לי ניסיון לא מוצלח

רק גרין!!
מניסיון עשיר לצערי.
בכל פעם שאני מגיעה אליה יש כמה ממתינים שמספרים שרופא או אחות הסתכנו ושלחו אותם אליה בדחיפות והוסיפו "לא אמרנו כלום"
ראיתי פצעי לחץ נוראיים שעברו כלא היו אחרי שבוע של שימוש במשחה של גרין, וידיים חרוכות ששבו להיות חלקות אחרי שימוש במשחה

cherry c

משתמש סופר מקצוען
החלפתי אחרי 3 שעות מברנשילד לגרין (האמת זה לא ברנשילד, חברה אחרת שקיבלתי מ'הצלה')
עכשיו יותר כואב לי.
יש שלפוחיות איפה שהעור התקלף מיד כשקרתה הכוויה. :( שאר הכויה ירדה יחסית.
בערב אלך לגרין.

תודה לעונים.

אחות

משתמש מקצוען
החלפתי אחרי 3 שעות מברנשילד לגרין (האמת זה לא ברנשילד, חברה אחרת שקיבלתי מ'הצלה')
עכשיו יותר כואב לי.
בערב אלך לגרין.

תודה לעונים.
זה של גרין או דומה לשל גרין?

אחותי השתמשה בדומה והתפתחה אלרגיה /אודם שלא היה מסביב ולמרע סיפרו שזה עם שמן אקליפטוס...

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תורידי את הניילון נצמד בשום אופן!!!!

A B

משתמש מקצוען
עכשיו יותר כואב לי.
בערב אלך לגרין.

תודה לעונים.
ברנשילד- הפסיקו לייצר כי אין לזה תקן
יש היום משחה דומה אבל לא אותו איכות
וברור שעדיף גרין!

cherry c

משתמש סופר מקצוען
כותבת פה את ההוראות שלה, לזיכוי הרבים, כפי שראיתי היום אנשים לא מודעים לניואנסים של המשחות שלה. וככה כנראה הטיפול לא אפקטיבי.

הוראות טיפול בכוויות של גרין - לשמור בבית ליד המשחות.
המשחה היא בתוקף ל5 שנים, המדד לטריות המשחה הוא הצבע, צבע כתום זה משחה טריה, צבע צהוב בהיר/נוטה ללבן זה משחה ישנה שפג תוקפה.
חובה לא לגעת בידים!!! רק עם מקל ארטיק סטרילי. הידים מוציאות את הויטמינים.

האבקה בתוקף 5-7 שנים, המדד לטריות הוא הצבע, לבן שלג זה אבקה טריה.

כשכוויה קורית (ויש משחה בבית) לא לשים מים, לשים את המשחה (עם מקל) ולכסות בנילון נצמד, ולהחליף את החבישה הזו כל 5 דקות.

בטיפול לא מיידי: לשים משחה, אבקה-אם יש עור פתוח ושלפוחיות, ולכסות בנילון נצמד מדויק ותחבושת סטרילית. להחליף כל יממה.

הוראות לפי מקרה אפשר לקבל ממנה, לקבוע תור ולהגיע בערבים.
02-5817717

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
קצת דחוף... האם ניתן להשיג את המשחה בירושלים אצל עוד אנשים חוץ מאצל גרין עצמה?

כותבת פה את ההוראות שלה, לזיכוי הרבים, כפי שראיתי היום אנשים לא מודעים לניואנסים של המשחות שלה. וככה כנראה הטיפול לא אפקטיבי.

המשחה היא בתוקף ל5 שנים, המדד לטריות המשחה הוא הצבע, צבע כתום זה משחה טריה, צבע צהוב בהיר/נוטה ללבן זה משחה ישנה שפג תוקפה.

כשכוויה קורית (ויש משחה בבית) לא לשים מים, לשים את המשחה (עם מקל) ולכסות בנילון נצמד, ולהחליף את החבישה הזו כל 5 דקות.

בטיפול לא מיידי: לשים משחה, אבקה-אם יש עור פתוח ושלפוחיות, ולכסות בנילון נצמד מדויק ותחבושת סטרילית. להחליף כל יממה.

02-5817717
יש לי כרגע בבית משחה שכבר צהובה
האם עדיף לשים אותה מכלום?

ל"ג

משתמש רשום
צילום מקצועי

02-5817717
אז קודם כל אתקן אתכם
מדברי גרין: הדבר הכי מועיל במיידי זה לשים את הכוויה תחת זרם מים פושרים לא חמים מידי ולא קרים מידי המים מכבים את הכוויה שלא תתפשט עוד זה התרופה הכי הכי מועילה כמה שיש סבלנות יותר טוב אחרי זה גם דואג שיהיה כמה שפחות צלקת עד בכלל לא.
דבר שני: למרוח את המשחה של גרין ואם יש את האבקה זה יותר טוב ואז לאטום עם נילון נצמד למשך 24 שעות בלי לפתוח לאחר 24 שעות לפתוח לשטוף את המקום ושים שוב עד שהמקום מתרפה (בד"כ אם זו כווייה קלה אחרי 24 שעות ראשונות אין זכר)
רפו"ש

נ.ב
גמ"ח עזרה ראשונה של גרין יש אצלי במודיעין עלית
ואצל הוריי בשכונת רמות בירושלים
מי שזקוק/ה יכול/ה לפנות אלי ואתן פרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה