כללי כדור תלת מימד

chayaw

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
האם זה נראה מספיק כדור? עשיתי את האפקט באילוסטרייטור ואני מתלבטת אם זה מספיק נכון, אשמח לחות דעתכם המקצועית.

קבצים מצורפים

• כדור.pdf
    KB 840.8 · צפיות: 18

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המעטפת. בסדר גמור.
חסר קצת ריכוך או הכהייה בקצוות

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תן נקודת אור ויותר כהות בצדדים

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
משגע אותי שחברים כאן בפורום שוב ושוב מעלים עבודות לחוו"ד בקובץ PDF, ולא מבינים שאם רוצים חשיפה מלאה צריך להעלות תמונה ובסיומת של png, אז לכדתי את התמונה והעליתי.. [אל תקח אותי אישית, פשוט אני מתפלא על זה כל פעם מחדש] :) :)

קבצים מצורפים

• כקרכ.PNG
    KB 959.3 · צפיות: 12

אליהו aa

משתמש רשום
נכתב ע"י המקצוען;1125302:
משגע אותי שחברים כאן בפורום שוב ושוב מעלים עבודות לחוו"ד בקובץ PDF, ולא מבינים שאם רוצים חשיפה מלאה צריך להעלות תמונה ובסיומת של png, אז לכדתי את התמונה והעליתי.. [אל תקח אותי אישית, פשוט אני מתפלא על זה כל פעם מחדש] :) :)

בלכידה הנוספת כתובה התשובה.. :)
אבל לגופו של עניין, כל הכבוד על המחשבה..

קבצים מצורפים

• כערקכ.PNG
    KB 5.5 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה