כדור קפיץ קפוץ

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
משהי יודעת איפה אפשר להשיג בבני ברק את הקפיץ קפוץ הזול ? כבר שבוע שאני מחפשת בכל החנויות באזור שלי ולא מוצאת

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י אורחת לרגע;2515624:
משהי יודעת איפה אפשר להשיג בבני ברק את הקפיץ קפוץ הזול ? כבר שבוע שאני מחפשת בכל החנויות באזור שלי ולא מוצאת

את מתכוונת לפוגו בול?
בלי ידית?

אם כן - אני קניתי אצל ברלה ברחוב יצחק שדה.
בחנוכה זה היה מבצע ב 35 במקום 80.
אבל יכול להיות שהמבצע ממשיך... :)

הטלפון שלהם: 0772348010

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בפינת הזול היה בחודשיים האחרונים.
במחיר של 25 ש"ח.
נשמח לשמוע אם שייך להשיג שם שוב.

עץ השדה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני חושבת שבפינת הזול זה חיקוי
לא שאני בעד מקורי דוקא באופן גורף, ממש לא
יש מוצרים רבים שהחיקוי שלהם מעולה.
רק באופן ספציפי לגבי הקפיץ קפוץ - הבנתי שהפער באיכות מאד משמעותי, אז תבדקי...
אם זה 80 שקל הפער באמת גדול, אבל ב 35 נראה לי ששווה המקורי

בכל אופן - בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה