מידע שימושי כדורים פסיכיאטריים מה ההבדלים וכמה גרוע זה?

מצב
הנושא נעול.

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא ממליצה על בונה בכלל.

גרם ממש לנזקים.

יש פסיכיאטר בשם קיקנזון , ממליצים מאוד.

השנקל שלי.

אם האשה באמת רוצה לצאת מהמצב.

קודם כל שתלך לפסיכיאטר לאבחון, תעשה ותיקח בדיוק מה שהוא אומר לה,ובמקביל לא לוותר על טיפול .

כדורים זה מצוין, אבל לא באמת מטפל בשורש הבעיה

ככר השוק

משתמש מקצוען
אכתוב באופן ברור מה שאחרים מנסים לרמוז.
בונה משתף פעולה עם עסקנים. מנפיק אבחנות לפי דרישת מי ש"מטפלים במשפחה", בין אם זה המשב"ק של האדמו"ר ובין אם זה המדריך של הבעל.
לפעמים זה לטובת המטופל/ת ולפעמים לא. צריך מאד להזהר ולהשתמש בכללים האלו:
פניה לאשה: אל תלכי לפסיכיאטר ש’העסקן מסדר ביקור אצלו’.
אם אחרי שהתחלת טיפול נפשי בשיחות, החלטת במקביל ללכת גם על אופציה תרופתית - חשוב שאת תהיי זו שתתקשרי לרופא, תקבעי תור, תיכנסי *לבדך* אל הרופא, תספרי לו מה *את* מרגישה, תשלמי בעצמך על הביקור, כשאת מקבלת קבלה על שמך.
על הדרך, תבקשי ממנו לקבל סיכום ביקור מסודר, ותוודאי שמה שכתוב בו תואם למה שנאמר בפגישה.

- הרבה בריאות וס”ד בהמשך הדרך...

פטריות יער

משתמש מקצוען
- לפעמים עדיף להתחיל טיפול פסיכותרפי, לפני שמתחילים כדורים.

- לפעמים הגוף צועק את מה שהנפש לא יכולה לשאת. לא כדאי להשתיק אותו לפני שהקשיבו לה. הוא בסך הכל השליח.

- פניה לאשה: אל תלכי לפסיכיאטר ש’העסקן מסדר ביקור אצלו’.
אם אחרי שהתחלת טיפול נפשי בשיחות, החלטת במקביל ללכת גם על אופציה תרופתית - חשוב שאת תהיי זו שתתקשרי לרופא, תקבעי תור, תיכנסי *לבדך* אל הרופא, תספרי לו מה *את* מרגישה, תשלמי בעצמך על הביקור, כשאת מקבלת קבלה על שמך.
על הדרך, תבקשי ממנו לקבל סיכום ביקור מסודר, ותוודאי שמה שכתוב בו תואם למה שנאמר בפגישה.

- הרבה בריאות וס”ד בהמשך הדרך...
לפעמים אין טעם להתחיל שיחות לפני שלוקחים טיפול תרופתי כי פשוט אין עם מי לדבר.
חשוב לדעת את זה.

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
אשמח לקבל מידע על פרופסור בונה למייל שלי ואני רוצה להראות את זה לעסקן כמובן בלי שם
A0533165440 שטרודל

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
אכתוב באופן ברור מה שאחרים מנסים לרמוז.
בונה משתף פעולה עם עסקנים. מנפיק אבחנות לפי דרישת מי ש"מטפלים במשפחה", בין אם זה המשב"ק של האדמו"ר ובין אם זה המדריך של הבעל.
לפעמים זה לטובת המטופל/ת ולפעמים לא. צריך מאד להזהר ולהשתמש בכללים האלו:
מה פירוש משתף פעולה?
הוא לא פרופסור גדול ומנהל מחלקה בהדסה?
הוא עושה את מה שאומרים לו?

ככר השוק

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מידע על פרופסור בונה למייל שלי ואני רוצה להראות את זה לעסקן כמובן בלי שם
A0533165440 שטרודל
הוא פרופסור מקצועי ויש עוד אחרים.
אם הולכים אליהם לבד
בלי עסקנים
בלי מטפלים
בלי שהאדמור/ הרב יודע
לא צריך עסקן כדי להגיע לפסיכיאטר. זה גם לא יותר זול.
אתם גולשים ברשת? כנראה שכן. תבדקו איזה פסיכיאטרים קיבלו המלצות בפרוג ותמצאו תור באופן פרטי לאחד המומלצים.

אם תרצו להרחיב אופקים, יאיר אטינגר בסדרת כתבות בעיתון הארץ ב2021 הסביר בדיוק איך התעשיה הזו עובדת.

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
אם תרצו להרחיב אופקים, יאיר אטינגר בסדרת כתבות בעיתון הארץ ב2021 הסביר בדיוק איך התעשיה הזו עובדת.
נו באמת איך התעשייה הזה עובדת?
ומה הבעייה ללכת דרך עסקנים? הם שקרנים או רשעים או מקבלי אחוזים?
אני מדבר פה על עסקן רפואי נודע ויר"ש
כולם גנבים ואכזרים?

ככר השוק

משתמש מקצוען
נו באמת איך התעשייה הזה עובדת?
ומה הבעייה ללכת דרך עסקנים? הם שקרנים או רשעים או מקבלי אחוזים?
אני מדבר פה על עסקן רפואי נודע ויר"ש
כולם גנבים ואכזרים?
מה המטרה בדיון הזה? תעשו מה שאתם רוצים.
מי שמבין פה, כבר אמר את שלו והזהיר.

האינטרנט ביטל את הצורך במתווכים. עידן העסקנים הרפואיים עבר ואין להם מה לתת יותר.
בכל קבוצה וירטואלית של הורים\ חולים יש פי מליון יותר מידע רפואי עדכני ואובייקטיבי ממה שאפשר להשיג אצל גדולי העסקנים. ולכל בעיה יש קבוצה או פורום.

chaia

משתמש מקצוען
מה המטרה בדיון הזה? תעשו מה שאתם רוצים.
מי שמבין פה, כבר אמר את שלו והזהיר.

האינטרנט ביטל את הצורך במתווכים. עידן העסקנים הרפואיים עבר ואין להם מה לתת יותר.
בכל קבוצה וירטואלית של הורים\ חולים יש פי מליון יותר מידע רפואי עדכני ואובייקטיבי ממה שאפשר להשיג אצל גדולי העסקנים. ולכל בעיה יש קבוצה או פורום.
עדיין אני מסתייגת
יש עסקנים רפואיים שיש להם מידע יותר ספציפי שאין בפורומים/ קבוצות
וחשוב לדעת שאם יש שאלות ספציפיות יש כאלו שאפשר להתייעץ איתם

אוהב. ישראל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
למי שלא הבין..
אם הבנתי נכון, מדובר באנשים שרוצים להחליט עבור אחרים האם ואיזה טיפול תרופתי לקחת..
בדרך כלל מדובר באנשים שכוונתם טובה [לשיטת עצמם כמובן..] הם פועלים משיקולי דת, עזרה, וכדו'..
הבעיה שיש רופאים שמשתפים איתם פעולה, ולכן מזהירים מהם..
אל תלכי לפסיכיאטר ש’העסקן מסדר ביקור אצלו’.
... חשוב שאת תהיי זו שתתקשרי לרופא, תקבעי תור, תיכנסי *לבדך* אל הרופא, תספרי לו מה *את* מרגישה, תשלמי בעצמך על הביקור, כשאת מקבלת קבלה על שמך.

... משתף פעולה עם עסקנים. מנפיק אבחנות לפי דרישת מי ש"מטפלים במשפחה", בין אם זה המשב"ק של האדמו"ר ובין אם זה המדריך של הבעל.

mklj

משתמש פעיל
ולפני כל תרופה שלוקחים כדאי לשאול את הפסיכיאטר: מה המטרה של הכדור הספציפי? למה זה אמור להועיל ? מה אמור להשתפר? איך אני צפוי להרגיש? וכן על כל שינוי כדור/ מינון

מה השאלה?!

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
די. אני ממש חייב להגיב.
יש עסקנים יקרים בעלי לב ענק, עם המון ניסיון, שפשוט
לא מפסיקים לעזור לאנשים בלי לראות שקל,
הרבה פעמים במצבים אקוטיים שכולם משותקים מפחד וחוסר אונים.
א"א לדבר סתם נגד היהודים הללו!
נכון יש טעויות, ולפעמים קשות מאוד, והדברים הללו קורים גם
לאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.
ישנם צדדים לכאן ולכאן, וזה מורכב, מורכב מאוד.
אל לנו לדבר בצורה מוחלטת ומכלילה על דברים כ"כ משמעותיים.
תמיד כדאי שאדם יהיה קשוב לעצמו, ויבדוק לבד עד כמה שידו מגעת,
אבל פראנואיד לא כדאי להיות.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ולפני כל תרופה שלוקחים כדאי לשאול את הפסיכיאטר: מה המטרה של הכדור הספציפי? למה זה אמור להועיל ? מה אמור להשתפר? איך אני צפוי להרגיש? וכן על כל שינוי כדור/ מינון
ולמיטיבי לכת - כדאי לעבור אח"כ בחיפוש קל ברשת, בעיקר באתרים רפואיים, ולוודא שמטרת הכדור ודרך פעולתו זהה למה שנאמר לכם.

יש עסקנים יקרים בעלי לב ענק, עם המון ניסיון, שפשוט
לא מפסיקים לעזור לאנשים בלי לראות שקל,
אכן, יש עסקנים כאלו, ואיש לא דיבר נגדם.

אגב, אולי אפילו לא צריך לומר זאת, ובכ"ז:
אל תקחי תרופה שניתנה לך בידי גורם שלישי.
תרופות קונים לבד, בבית מרקחת, על פי מרשם שקיבלת מרופא לאחר שהיית אצלו בעצמך. (בלי מתווכים).
פותחים את החבילה כשהיא שלמה וסגורה, ויש בתוכה את העלון לצרכן.

תרופות לא לוקחים מעסקן, לא ממורה, לא ממדריכה, לא ממדריך. אפילו לא מקרוב משפחה ש'יש לו בדיוק כזה בבית'. ולא מההוא ש'מכיר ארגון שמסבסד דברים כאלו לזוגות צעירים'. ולא מהמשגיח הצדיק מהישיבה, ש'משקיע את הנשמה כדי לעזור'.

ההוראות נכתבו בדם.

מבקש שלום

משתמש רשום
ולמיטיבי לכת - כדאי לעבור אח"כ בחיפוש קל ברשת, בעיקר באתרים רפואיים, ולוודא שמטרת הכדור ודרך פעולתו זהה למה שנאמר לכם.

אכן, יש עסקנים כאלו, ואיש לא דיבר נגדם.

אגב, אולי אפילו לא צריך לומר זאת, ובכ"ז:
אל תקחי תרופה שניתנה לך בידי גורם שלישי.
תרופות קונים לבד, בבית מרקחת, על פי מרשם שקיבלת מרופא לאחר שהיית אצלו בעצמך. (בלי מתווכים).
פותחים את החבילה כשהיא שלמה וסגורה, ויש בתוכה את העלון לצרכן.

תרופות לא לוקחים מעסקן, לא ממורה, לא ממדריכה, לא ממדריך. אפילו לא מקרוב משפחה ש'יש לו בדיוק כזה בבית'. ולא מההוא ש'מכיר ארגון שמסבסד דברים כאלו לזוגות צעירים'. ולא מהמשגיח הצדיק מהישיבה, ש'משקיע את הנשמה כדי לעזור'.

ההוראות נכתבו בדם.
אין כאן קצת חרדה מופרזת ?

יהודית רשי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין כאן קצת חרדה מופרזת ?
יותר נראה שיש כאן אזהרה חמורה מאד ממשהו שהמזהיר מכיר היטב,
וחומרת האזהרה מכוונת לאותו המשהו.

בכל מקרה אחר, נורמטיבי, שבו הדמויות הן איש ואישה וגם עסקן טוב לב מהסוג הנפוץ יותר,
שעושה מלאכת תיאום וקיצור הליכים ושות' -
אין האזהרה תקפה.

וכאן המקום לכל אחד לזהות את הסיטואציה שמולה הוא עומד וכולי ואכמ"ל.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בכל מקרה אחר, נורמטיבי, שבו הדמויות הן איש ואישה וגם עסקן טוב לב מהסוג הנפוץ יותר,
שעושה מלאכת תיאום וקיצור הליכים ושות' -
אין האזהרה תקפה.
גם שם האזהרה תקפה.
ומומלץ לא לקבל תרופות מהעסקן טוב הלב, גם אם הוא צדיק יסוד עולם.

מרשם מקבלים מרופא שפגש אתכם ישירות, לפגישה עם הרופא נכנסים בעצמכם בלי מתווכים, מבקשים הסברים לתהליך, וסיכום פגישה מסודר.

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עדיין אני מסתייגת
יש עסקנים רפואיים שיש להם מידע יותר ספציפי שאין בפורומים/ קבוצות
וחשוב לדעת שאם יש שאלות ספציפיות יש כאלו שאפשר להתייעץ איתם
גם לרופאים. ועדיף לשמוע מהמקור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה