כדאי ללמוד ייעוץ משכנתא?

Y M

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כמו כל מקום עבודה חדש צריך מרפקים קצת להכנס לזה. צריך סבלנות.בפרט בתקופה הזו. יש לא מעט שנשברו בימים האלה. אישית חבר שלי הלך להיות בנקאי במשכנתאות. חבר נוסף לקח עבודה אחרת לבנתיים. לא קל בתקופה הזו. אומרים שהחזקים שורדים. לכן בתור עבודה נוספת בכייף. להחליף עבודה. ?? לא עכשיו.​
באיזה בנק מקבלים עובדים גם בלי תואר או בגרות?
ואשמח גם לדעת אם ידוע לך על איזה משרד של ייעוץ משכנתאות שאוכל להשתלב שם לעבוד כעוזר וכדו',
תודה רבה על העזרה!!!

אברימי צור

משתמש רשום
@אברימי צור איך השיעורים פרונטלי או בזום
ואיפה הם בארץ?
איזה שעות מלמדים?
רוצים לשמוע עוד פרטים
השיעורים פרונטלי
בעיקרון הם בראש העין
אבל הם אמרו שאם יהיה קבוצה במקום אחר יתכן שיפתחו שם קורס
בשעות הערב
אני מעוניין גם כן
מי שמעוניין נא לשלוח מייל ל X121999999
ונראה מאיפה רוב המתעניינים

אברימי צור

משתמש רשום
דיברתי איתם אני רציתי ללמוד את הקורסים המשלימים שלהם למתקדמים
והם אמרו לי שאין אצלהם כזה דבר בהפרדה
שאלתי אותם אם אני יביא קבוצה
הם אומרים שאם אני מביא קבוצה של 12
הם יפתחו קורס נפרד בהפרדה
אם יש כאן מישהו שמעוניין ללמוד קורס מתקדם
או קורס מימון מתקדם ליועצי משכנתאות
או קורס משכנתאות מורכבות ומסורבי משכנתא
נא ליצור קשר איתי במייל X121999999
ואם יהיה קבוצה נוכל לפתוח קורס בהפרדה

חסר לי עוד כמה כדי לפתוח קבוצה
מי שרוצה להצטרף
נא לשלוח מייל ל- X121999999
או להשאיר פרטי קשר ואני יצור קשר איתו
מי שיודע על יועץ משכנתאות מתחיל שרוצה לקבל עוד כלים טובים למקצוע נא להפנות אותו לכאן

מה שאני

משתמש מקצוען
שמעתי בשם עו"ד בכירה שכדאי ללמוד כונס נכסים שבסכומים המטורפים שאנשים לוקחים ע"ע בעוד כמה שנים כנראה שזה יהיה מקצוע מבוקש ביותר:(

אברימי צור

משתמש רשום
מסכים עם כל מילה
לדעתי אין מה לעשות את הקורס הזה לפני שעוברים קילומטראז של כמה עשרות תיקי משכנתא מכל הסוגים והמינים...
זה לא מתאים אם לא התחלת את המינימום של משכנתאות.​
אני כתבתי את זה ליועצי משכנתאות שכבר נמצאים בתחום

והאיש משה

משתמש צעיר
המלצה שלי
פוקוס!
ניתן להצטרף בזום, אם כי מאוד מומלץ להגיע לפרונטלי. (א.ת ראש העין - סמוך לכפר קאסם...)

חומר הלימוד הראשוני מועבר בסרטונים, ויש שאלות חזרה ושינון, ( אפשר לחזור על נושאים ופרטים חשובים תמיד...)
ובשיעורים מתרגלים בייעוץ מעשי, והרבה מעבר!

האם השוק רווי ביועצים?! כנראה שכן...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
המלצה שלי
פוקוס!​
ניתן להצטרף בזום, אם כי מאוד מומלץ להגיע לפרונטלי. (א.ת ראש העין - סמוך לכפר קאסם...)

חומר הלימוד הראשוני מועבר בסרטונים, ויש שאלות חזרה ושינון, ( אפשר לחזור על נושאים ופרטים חשובים תמיד...)
ובשיעורים מתרגלים בייעוץ מעשי, והרבה מעבר!

האם השוק רווי ביועצים?!​
כנראה שכן...​
ועדיין פרנסה משמים.
מכיר יועצים גדולים שמתחננים לתיקים. ויש יועצים חדשים שלא מצליחים לנשום.
הכל ממש משמים. ככה שאם מדבר אליך העניין?? לא יזיק..
בהצלחה לכולם.
רק כן. ההתחלה מאוד קשה .. זה כמו כל דבר שמתחילים.
אלא אם מתחילים לעבוד אצל מישהו.צוברים נסיון. ולאט לאט לצאת לעצמאי​

והאיש משה

משתמש צעיר
ועדיין פרנסה משמים.
מכיר יועצים גדולים שמתחננים לתיקים. ויש יועצים חדשים שלא מצליחים לנשום.
הכל ממש משמים. ככה שאם מדבר אליך העניין?? לא יזיק..
בהצלחה לכולם.
רק כן. ההתחלה מאוד קשה .. זה כמו כל דבר שמתחילים.
אלא אם מתחילים לעבוד אצל מישהו.צוברים נסיון. ולאט לאט לצאת לעצמאי​
בזה אתה צודק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה