כדאי ללמוד ייעוץ משכנתא?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יודע לשאול

משתמש צעיר
אשמח לעזרתכם
מתלבט אם ללמוד ייעוץ משכנתא ואם כן היכן
ראשית אשמח למידע עד כמה יש ביקוש כיום בשוק ליועצי משכנתא. אני שואל משום שכל מקומון שאני פותח מלא לעייפה בפרסומים של יועצי משכנתאות. משמע השוק רווי

שנית אשמח להמלצתכם במידה ומשתלם ללכת עלזה אם תוכלו לכוון אותי היכן ללמוד מהו המקום המומלץ ואולי ניתן בכלל ללמוד זאת באופן עצמאי? (אשמח לחומר וקישורים)

כמו כן אם מישהו יכולם לסכם בקצרה את התכונות והכישורים הנדרשים ליועץ משכנתא

תודה מראש

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כישורים לדעתי
א. יושר אמינות הגינות.
ב. חריצות.
ג. ידע טוב בכלכלה ובחשבון.
ד. תקשורת בין אישית מעולה.
ה. יכולת התבטאות טובה.

מקומות לימוד מומלצים.

לפי מה שביררתי לאחר מעשה פוקוס מצוינים
יש גם את מוטי שמואלביץ שפותח עכשיו שהוא מומחה בתחום ומאמין שהוא ילמד טוב.
שמעתי שאיתנים לא משהו.
אני למדתי באורין שפלטר ולא יצאתי כל כך מרוצה.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי רווי או לא רווי אפשר לשאול את זה על הרבה מקצועות יש כאלה שמצליחים מאוד ויש כאלה שפחות.
מה שבטוח שההתחלה קשה.
כרגע גם יש ירידה בעבודה בנושא בגלל הריביות אין מיחזורים ואין כמעט רכישות אז השוק קצת מתון כרגע אבל תוך שנתיים הוא יחזור לחיים עם הרבה מיחזורים של כל מי שעשה בתקופה האחרונה.

יודע לשאול

משתמש צעיר
אז בעצם אתה אומר שאם אני מעוניין ללמוד עדיף לחכות שנה וחצי כדי ולא להתייבש עכשיו שנתיים...
אשמח לדעת אם לדעתך ישנה אפשרות ללמוד באופן עצמאי אולי אצל יועץ אחר או משהו בסגנון. תודה רבה

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז בעצם אתה אומר שאם אני מעוניין ללמוד עדיף לחכות שנה וחצי כדי ולא להתייבש עכשיו שנתיים...
אשמח לדעת אם לדעתך ישנה אפשרות ללמוד באופן עצמאי אולי אצל יועץ אחר או משהו בסגנון. תודה רבה
לא.
יש עדיפות במידה מסוימת ללמוד עכשיו ללמוד את העסק לאט לאט לפתח קשר עם בנקאים שכרגע יש להם הרבה יותר סבלנות ורעב לתיקים.
אבל לא לבנות על זה כהכנסה עיקרית בשנתיים הקרובות

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא ידוע לי בפוקוס על נפרד.
לפעמים מתארגנים קבוצות מורכבים לנפרד ואז הם עושים. רשמית אין להם..

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לפוקס יש אפשרות בזום.

מישהו יודע לומר לי פוקוס או ג'וב סקול?​
חד משמעית פוקוס.
אמנם אני משוחד. ועדיין. אני רואה בוגרים של כל הקורסים. רואים בבירור שפוקוס הכי מקצוענים​

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

יודע לשאול

משתמש צעיר
יש פה מישהו שלמד בגוב סקול?
וגם

ari1980@​

אשמח לדעתך מומלץ היום ללמוד את זה נשארו לקוחות ליועצים חדשים או שהתחום רווי לדעתך

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש פה מישהו שלמד בגוב סקול?
וגם​

אשמח לדעתך מומלץ היום ללמוד את זה נשארו לקוחות ליועצים חדשים או שהתחום רווי לדעתך​
כמו כל מקום עבודה חדש צריך מרפקים קצת להכנס לזה. צריך סבלנות.בפרט בתקופה הזו. יש לא מעט שנשברו בימים האלה. אישית חבר שלי הלך להיות בנקאי במשכנתאות. חבר נוסף לקח עבודה אחרת לבנתיים. לא קל בתקופה הזו. אומרים שהחזקים שורדים. לכן בתור עבודה נוספת בכייף. להחליף עבודה. ?? לא עכשיו.​

מנדי וינברג

משתמש צעיר
לא ידוע לי בפוקוס על נפרד.
לפעמים מתארגנים קבוצות מורכבים לנפרד ואז הם עושים. רשמית אין להם..
דיברתי איתם אני רציתי ללמוד את הקורסים המשלימים שלהם למתקדמים
והם אמרו לי שאין אצלהם כזה דבר בהפרדה
שאלתי אותם אם אני יביא קבוצה
הם אומרים שאם אני מביא קבוצה של 12
הם יפתחו קורס נפרד בהפרדה
אם יש כאן מישהו שמעוניין ללמוד קורס מתקדם
או קורס מימון מתקדם ליועצי משכנתאות
או קורס משכנתאות מורכבות ומסורבי משכנתא
נא ליצור קשר איתי במייל X121999999
ואם יהיה קבוצה נוכל לפתוח קורס בהפרדה
אני מעוניין גם כן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה