כבר 2022 ועדיין אני מרקדת סביב חור הניקוז עם המגב שעות....

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
למה צריך לשפוך כמויות של מים????
תעבירי ניגוב

גילוי נאות:
שונאת לעשות ספונג'ה!
לא התפקיד שלי כבר שניםם:sne:
אכלו אצלך בבית פעם במבה אדומה למשל?או עוגת כושי?או כל מה שמלכלךךך??????????
מה זה תעבירי ניגוב?!
לא צריך לייבש את הכינרת אבל לנקות היטב היטב היטב.זה הכל.

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
רוב הרובוטים לא מצליחים להחליף שטיפה ולהתמודד עם כתמים דביקים על הרצפה.
אבל יש היום שואבים - שוטפים חזקים (אלחוטיים או עם כבל) שעושים עבודה לא רעה.
יש גם שואבים פשוטים שנועדו רק לשאוב מים , ויחסית הם לא יקרים בכלל , אבל אין בהם את הפונקציה של התזת מים עם חומר ניקוי כמו שיש בשואבים- שוטפים המשוכללים יותר.

מאז שיש לי שואב - שוטף, אני גורפת מים לעיתים רחוקות (החיסרון בשואב שוטף שהוא לא מצליח להגיע ממש עד הקצה/ פינה, אז צריך או להעביר סמרטוט בפינות או מידי פעם לגרוף כדי שלא יצטבר לכלוך בקצוות).

היה לי בעבר שואב שוטף אלחוטי, אבל לאחרונה קניתי דווקא חוטי עם כבל ארוך כדי לא להיות מוגבלת בזמן טעינה וזמן עבודה.

RAME

משתמש מקצוען
רובוט ניקוי הוא לא בשביל שטיפה אמיתית!
הוא מנקה מעולה.
אבל הוא לא סותר ספונג'ה!
נ.ב: הוא לא עושה פינות...
מה יהיה אז מתי כבר כן יוציאו כזה רובוט במקום שטיפה
איפה אנחנו חיים
מה זה קשה ממש לייצר את זה ?

דודו

משתמש מקצוען
רוב הרובוטים לא מצליחים להחליף שטיפה ולהתמודד עם כתמים דביקים על הרצפה.
אבל יש היום שואבים - שוטפים חזקים (אלחוטיים או עם כבל) שעושים עבודה לא רעה.
יש גם שואבים פשוטים שנועדו רק לשאוב מים , ויחסית הם לא יקרים בכלל , אבל אין בהם את הפונקציה של התזת מים עם חומר ניקוי כמו שיש בשואבים- שוטפים המשוכללים יותר.

מאז שיש לי שואב - שוטף, אני גורפת מים לעיתים רחוקות (החיסרון בשואב שוטף שהוא לא מצליח להגיע ממש עד הקצה/ פינה, אז צריך או להעביר סמרטוט בפינות או מידי פעם לגרוף כדי שלא יצטבר לכלוך בקצוות).

היה לי בעבר שואב שוטף אלחוטי, אבל לאחרונה קניתי דווקא חוטי עם כבל ארוך כדי לא להיות מוגבלת בזמן טעינה וזמן עבודה.
נשמח לשמוע מה בדיוק, יש כל כך הרבה ידע, כל כך הרבה מכשירים, כולם מבטיחים עולם ומלואו, (ובסרטים זה באמת נראה כך...)
אני רוצה לשמוע בדיוק מה זה.
תודה

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
נשמח לשמוע מה בדיוק, יש כל כך הרבה ידע, כל כך הרבה מכשירים, כולם מבטיחים עולם ומלואו, (ובסרטים זה באמת נראה כך...)
אני רוצה לשמוע בדיוק מה זה.
תודה
ממליצה לעבור על אתר משווים בקטגוריה של שואבים- שוטפים. יש שם ציון לכל פרמטר.
מאמינה גם שלכל אחד יש תחומים אחרים יותר חשובים.
לי למשל, חשוב שטנק המים יהיה גדול כדי שזה באמת יחליף את השטיפה, ולא אצטרך למלא באמצע.
לכן אני מסתכלת רק על דגמים שיש בהם מיכל מים נקיים קרוב לליטר ( 0.75 פלוס מינוס).

יש גם דגמים עם זמן עבודה נמוך יותר או פחות. יש דגם אחד עם סוללה להחלפה (של ג'ימי) כך שזמן העבודה הוא כפול. לבית גדול חיי סוללה קצרים יהיה פשוט לא אפקטיבי כי צריך להטעין 4 שעות עבור זמן עבודה של כחצי שעה .

אישית , היה לי דגם של שואב - שוטף שנקרא ראלף. קניתי אותו עם הנחה משמעותית דרך העבודה, אז יצא לי משתלם. היה נחמד מאוד והחזיק מעמד קרוב לשנה. היה בשימוש כמעט כל שבוע, לרוב, יותר מפעם אחת בשבוע. דווקא ברשת ראיתי אחר כך שיש עליו המלצות לא כל כך טובות. יש לו אחריות לשנה, אבל הבנתי שבכל מקרה לא ממש משתלם לתקן כי זה די יקר.

עכשיו קניתי דגם חדש לא אלחוטי - עם כבל ארוך של 7.5 מטר של חברת ביסל. מבחינתי זה יתרון כי אין הגבלה על זמן עבודה ואין צורך בהטענה ארוכה. יתרון נוסף של ביסל שזו חברת ותיקה ומוכרת ויש לה חלקי חילוף זולים באליאקספרס (מסננים, מברשות להחלפה) . המכשיר חדש אצלי, היתה עליו הנחה פלוס מתנה של חומרי ניקוי ייעודיים בכמות גדולה (אסור להשתמש בחומר ניקוי מקציף), וזה יצא מאוד משתלם. בינתיים עובד מצוין והוריד לי טוב כתמים קשים מהרצפה, בעיני, יותר טוב מהמכשיר הקודם . חסרונות: מרעיש וכבד יותר מהמכשיר הקודם (לי זה פחות משמעותי).

שמעתי שיש מכשיר מאוד טוב של חברת טינקו עם המלצות רבות. מדובר בדגם יקר יותר. ייתכן שלטווח ארוך זה משתלם. לא יודעת להשוות.

נערך לאחרונה ב:

!!be happy

משתמש רשום
יש פתרון מענין שדורש ידיים טובות
לקחת מגב רגיל ולחתוך משתי הצדדים ליצירת מגב קצר יותר שנכנס לפינות קטנות
בלי לסובב אותו לכל מיני כיוונים ולהלחם עם המים
אצלנו עובד מצוין גורפים רק איתו במקומות שיש חור ניקוז מאתגר

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אצלי בבית חור ניקוז בקושי רואים פרקטי וכיף לגרוף את כל המים אליו
מעלה תמונה מגוגל
1666029423330.png

למי שיש מרפסת -

בעבר השתמשתי עם יעה (רגיל) אפשר גם של רב מגב

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איך זה הגיוני?? אין לזה פתרון??
אני יודעת שיש תעלות ניקוז, אבל בינתיים זה לא רלוונטי לי.
אין פתרון, פטנט שחוסם את המים מלברוח כל פעם לכל הפינות מהתחלה???
פשוט תפרקו את כל הקרמיקה, ותחזרו לעידן שבו הבית היה מכוסה בחול. לדעתי זה פתרון מושלם כל המים נספגים הישר לתוך האדמה.
וכבר אמר החכם מכל אדם: "ויוסיף דעת יוסיף מכאוב"

יבר

משתמש מקצוען
גם לי יש חור ניקוז שהשיפוע אליו לא מי יודע מה.
אני בד"כ משתמשת ב 2 מגבים .
עם מגב אחד אני שמה "גדר" למים כדי שלא יברחו מהחור ועם השני אני גורפת לתוך החור.
מקווה שהובנתי.
נשמע קצת ימי הבינים אבל זה מה יש.

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
אנחנו חיברנו שני מגבים (בלי מקלות) בצורת ר' . (חיברנו באמצעות ברזל בצורת ר' וברגים) וכך המים נגרפים בר' לתוך החור.
רק צריך לחבר אותם מדויק באותו גובה בדיוק שהמים לא יעברו מתחת.
בציור - המגבים בשחור, החור באדום

נ.ב. אצלנו בשכונה כבר שנת ה אלפים תשפ"ג, מזמן עברנו את ב' אלפים כ"ב.
1666128484948.png

נערך לאחרונה ב:

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
אכלו אצלך בבית פעם במבה אדומה למשל?או עוגת כושי?או כל מה שמלכלךךך??????????
עוגות כושי ב 2022??
יש פתרון מענין שדורש ידיים טובות
לקחת מגב רגיל ולחתוך משתי הצדדים ליצירת מגב קצר יותר שנכנס לפינות קטנות
בלי לסובב אותו לכל מיני כיוונים ולהלחם עם המים
אצלנו עובד מצוין גורפים רק איתו במקומות שיש חור ניקוז מאתגר
אפשר גם לקחת מגב של מטבח ולתקוע בתוכו מקל,
זה נכנס מעולה בכל המקומות הצרים, במיוחד באמבטיה ושות'...

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
שואב אבק רטוב יבש
מטיס את העניין
אפשר להשיג בזול
או מג"ב עגול עם גלי כזה שסוחט את הסמרטוט
פשוט מספיגים וסוחטים בלי לשבור ת’גב

דודו

משתמש מקצוען
ממליצה לעבור על אתר משווים בקטגוריה של שואבים- שוטפים. יש שם ציון לכל פרמטר.
מאמינה גם שלכל אחד יש תחומים אחרים יותר חשובים.
לי למשל, חשוב שטנק המים יהיה גדול כדי שזה באמת יחליף את השטיפה, ולא אצטרך למלא באמצע.
לכן אני מסתכלת רק על דגמים שיש בהם מיכל מים נקיים קרוב לליטר ( 0.75 פלוס מינוס).

יש גם דגמים עם זמן עבודה נמוך יותר או פחות. יש דגם אחד עם סוללה להחלפה (של ג'ימי) כך שזמן העבודה הוא כפול. לבית גדול חיי סוללה קצרים יהיה פשוט לא אפקטיבי כי צריך להטעין 4 שעות עבור זמן עבודה של כחצי שעה .

אישית , היה לי דגם של שואב - שוטף שנקרא ראלף. קניתי אותו עם הנחה משמעותית דרך העבודה, אז יצא לי משתלם. היה נחמד מאוד והחזיק מעמד קרוב לשנה. היה בשימוש כמעט כל שבוע, לרוב, יותר מפעם אחת בשבוע. דווקא ברשת ראיתי אחר כך שיש עליו המלצות לא כל כך טובות. יש לו אחריות לשנה, אבל הבנתי שבכל מקרה לא ממש משתלם לתקן כי זה די יקר.

עכשיו קניתי דגם חדש לא אלחוטי - עם כבל ארוך של 7.5 מטר של חברת ביסל. מבחינתי זה יתרון כי אין הגבלה על זמן עבודה ואין צורך בהטענה ארוכה. יתרון נוסף של ביסל שזו חברת ותיקה ומוכרת ויש לה חלקי חילוף זולים באליאקספרס (מסננים, מברשות להחלפה) . המכשיר חדש אצלי, היתה עליו הנחה פלוס מתנה של חומרי ניקוי ייעודיים בכמות גדולה (אסור להשתמש בחומר ניקוי מקציף), וזה יצא מאוד משתלם. בינתיים עובד מצוין והוריד לי טוב כתמים קשים מהרצפה, בעיני, יותר טוב מהמכשיר הקודם . חסרונות: מרעיש וכבד יותר מהמכשיר הקודם (לי זה פחות משמעותי).

שמעתי שיש מכשיר מאוד טוב של חברת טינקו עם המלצות רבות. מדובר בדגם יקר יותר. ייתכן שלטווח ארוך זה משתלם. לא יודעת להשוות.
תודה על הפירוט עזר מאוד מאוד, באמת ראינו את 'ביסל' כחברה שמבטיחה מאוד.
נשמח אם תוכלו לפרט עוד קצת על דרך הפעולה שלו.
זה סוג של מקל - שגם שוטף? גם מנגב?
ותודה שוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה