קורונה כבר אין חובה לעטות מסיכת פה-אף?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
יש חובה לעטות, לפי צו בריאות העם, העדכון האחרון היה ב-26/4
מאז לא ראיתי עדכון בנושא.
ואילו ברחוב... אני רואה אנשים בלי מסיכות
מי לא מעודכן?
אני או הם??

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא הייתי בחוץ היום, אבל לפי החום שאני מרגישה כשאני יוצאת שניה לחדר בלי מזגן - כנראה שפשוט אי אפשר בחום הזה ללבוש מסכות (זה אולי פיקוח נפש ללובשים;))

כמ שלובשים בגדים אפילו שחם, כך חובה ללבוש מסיכה אפילו שחם!!!

מעצב חסידי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא בטוח יש כאלה שאומרים שזה עובר דרך מסכת שקף לכן לא בטוח שזה הפתרון הטוב ביותר

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
יש חובה לעטות, לפי צו בריאות העם, העדכון האחרון היה ב-26/4
מאז לא ראיתי עדכון בנושא.
ואילו ברחוב... אני רואה אנשים בלי מסיכות
מי לא מעודכן?
אני או הם??
ממש כך.
יצאתי בשבת אחר הצהרים. הייתי המומה. חשבתי שהנגיף נעלם ורק אני לא שמעתי את זה.
היינו בין היחידים ברחוב עם מסכה. אולי עוד שתי משפחות.
גם בשבת בערב, אחרי התפילות ברחובות, ראיתי אנשים הולכים צמודים, ללא מסכות.
הרגשתי זרה ומוזרה.
(ולא, לא הורדתי אותה)

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממש כך.
יצאתי בשבת אחר הצהרים. הייתי המומה. חשבתי שהנגיף נעלם ורק אני לא שמעתי את זה.
היינו בין היחידים ברחוב עם מסכה. אולי עוד שתי משפחות.
גם בשבת בערב, אחרי התפילות ברחובות, ראיתי אנשים הולכים צמודים, ללא מסכות.
הרגשתי זרה ומוזרה.
(ולא, לא הורדתי אותה)
אצלינו מחזיקים את זה ביד כמו קמיע נגד קורונה....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא כ"כ מבין על מה אתם מדברים...

היום, בשיא החום, עשיתי בדיקה סביבי (במ"ע)
וראיתי רק 2 אנשים (מתוך עשרות) שהלכו ללא מסיכה
(ואני דן אותם לכף זכות שמצב בריאותם לא מאפשר להם)

חיים ליברמן

משתמש צעיר
שוטרים ושוטרות מסתובבים ברחובות הערים ומחלקים דוחות ואזהרות.
לא מומלץ להיתפס בלא מסיכה בהישג סנטר.
מעניין
עברתי היום במאה שערים וראיתי שוטרים מחלקים מסכות לכלל הציבור ללא דוחות!!!
מי היה מאמין!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה