כבישים כביש 383 מאשדוד לבית שמש

המגיב

משתמש רשום
לפני כשנה פורסם על חידוש כביש 383 (למי שלא מכיר זה כביש שמחבר בין צומת האלה ליד רמה ד בבית שמש עד כביש 3 בדרך לאשדוד) כרגע הכביש מסורבל ומפותל ללא יציאה לכביש 6 שעובר מתחת לכביש 383 ללא גישה.
ופורסם שהכביש יחודש לשני נתיבים עם מחלפים לאורך כל הדרך וגישה ישירה לכביש 6 מה שינגיש את בית שמש לכביש 6 וקרית גת בכביש נוח ומהיר וכן יחסוך לנסיעה לאשדוד והמושבים בית חלקיה וכו כ10 דק'
אלא שמשום מה לא רואים התקדמות בשטח ולא בפרסום
מי יודע מה קורה עם זה?
ומה ניתן לעשות בעניין בכדי לקדם אותו באופן מהיר
אולי גם כדאי שהעירייה בבית שמש גם תלחץ לקדם את זה בהקדם

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
החיבור הישיר לכביש 6 כל כך ישנה יותר מאשר לצאת בכביש 3 ומשם לעבור לכביש 383 כמו היום?
ועוד משהו אני תמיד מתלבט שאני מגיע מהצפון מכביש שש האם לצאת לכביש 1 ול38 כדי להגיע לרמה ג', או לנסוע ישר בכביש 6 עד כביש 3. ומשם ל383 זה יחסוך לי דרך או יאריך, במיוחד ביום שישי שכביש 1 פקוק הרבה פעמים?

יהודי אשדודי

משתמש רשום
כאחד שנוסע לפחות פעם ביום אשדוד שמש הלו"ש (ולפעמים פעמיים..) הציר הזה לא יחודש לעולם
יש שם בסיס כנף 2 אסטרטגי מאד

מה שכן ברגע שמתחיל מלחמה עם חיזבאללה או איראן אני מציע לא לנסוע שם, הם כל הזמן מאיימים על האיזור הזה, פעם הרגשתי כקול קורא במדבר, לאחרונה היה על זה כתבה במוסף המודיע

המגיב

משתמש רשום
ליד כביש 4 יש גם מקום מאוד אסטרטגי ליד יבנה ויש כביש ראשי
לא חושב שזה קשור
כבר יצא מכרז על הכביש הזה רק כדרכם של דברים במדינתנו אם אין לחץ זה לא זז
לכן פניתי כאן..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ד'

כה דָּבְקָה לֶעָפָר נַפְשִׁי חַיֵּנִי כִּדְבָרֶךָ:כו דְּרָכַי סִפַּרְתִּי וַתַּעֲנֵנִי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:כז דֶּרֶךְ פִּקּוּדֶיךָ הֲבִינֵנִי וְאָשִׂיחָה בְּנִפְלְאוֹתֶיךָ:כח דָּלְפָה נַפְשִׁי מִתּוּגָה קַיְּמֵנִי כִּדְבָרֶךָ:כט דֶּרֶךְ שֶׁקֶר הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי:ל דֶּרֶךְ אֱמוּנָה בָחָרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ שִׁוִּיתִי:לא דָּבַקְתִּי בְעֵדְוֹתֶיךָ יי אַל תְּבִישֵׁנִי:לב דֶּרֶךְ מִצְוֹתֶיךָ אָרוּץ כִּי תַרְחִיב לִבִּי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה