דרוש מידע כביסה לעגלת תאומים NIU

צ'ינצ'ה

משתמש חדש
אשמח להדרכה כיצד להסיר
את הריפודים מהעגלה

וכן - האם ניתן לכבס במכונת כביסה?
בתווית כתוב כביסה ביד
אבל אולי מישהו ניסה במכונה ויכול לספר איך יצא...

תודה לכולם

saralulu

משתמש מקצוען
מעדכנת אותך שיש קבוצת מייל שמורה ומדהימה לאימהות לתאומים, שם את יכולה לשאול ולהתייעץ ולקבל הרבה מידע בכל נושא שקשור לתאומים, ממליצה לך ולכל מי שיש לה תאומים ושלישיה... להצטרף להחכים ולהרגיש הכי בבית :)
הנה כתובת המייל להצטרפות:
teomimplus2 @ gmail.com

צ'ינצ'ה

משתמש חדש
איזה חמוד לשמוע... :love:
הבעיה שאין לי תאומים, אלא רק עגלת תאומים
(זוג בנות בהפרש של שנה ו-4 חודש...)
אולי בכל זאת יש לקבוצת המייל הזו דרך לסייע לי? מה אומרת?

kidinet

משתמש מקצוען
אשמח להדרכה כיצד להסיר
את הריפודים מהעגלה

וכן - האם ניתן לכבס במכונת כביסה?
בתווית כתוב כביסה ביד
אבל אולי מישהו ניסה במכונה ויכול לספר איך יצא...

תודה לכולם
אני כיבסתי בתכנית של 15 דקות, יצא מעולה.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כיבסתי בתכנית של 15 דקות, יצא מעולה.
תגידו
נכון בגגון יש את המוט המעוגל הזה שאי אפשר להוציא? כיבסתם אותו גם? לא נהרס?
וגם במושב יש שלוש פוליגלים קשיחים
לשתיים יש סקוטש להוציא ולאחד אין (איפה שהרגליים)
כיבסתם איתו?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה