עזרה כאבי ראש חזקים וסחרחורות עם נטילת אוגמנטין

עד מתי

משתמש מקצוען
משהוא חווה?
אני לוקחת כמה ימים 875 מ"ג פעמיים ביום.
פעם ראשונה שקיבלתי אוגמנטין.
ויש לי כאבי ראש עזים מאד, וסחרחורות חזקות.
קראתי כמה תגובות באינטרנט של אנשים שחוו גם.
משהו נתקל?
האם מותר להפסיק?

GALAXY

משתמש מקצוען
משהוא חווה?
אני לוקחת כמה ימים 875 מ"ג פעמיים ביום.
פעם ראשונה שקיבלתי אוגמנטין.
ויש לי כאבי ראש עזים מאד, וסחרחורות חזקות.
קראתי כמה תגובות באינטרנט של אנשים שחוו גם.
משהו נתקל?
האם מותר להפסיק?

עדיף להתייעץ עם רופא.
זו סוג אנטיביוטיקה מאוד חזקה ולא מומלץ להפסיק סתם בלי עצת רופא. זה עלול להזיק יותר אולי אם תפסיקי פתאום.
יכול מאוד להיות שהרופא יפסיק לך את הטיפול באנטיביוטיקה החזקה הזו וישלב לך סוג אנטיביוטיקה יותר חלשה כמו מוקסיויט או רפאפן.

GALAXY

משתמש מקצוען
הרופא אף אוזן גרון שנתן לי את התרופה
טוען שלא יכול להיות שכאבי ראש והסחרחורות זה ממנה.
אבל באינטרנט אני כן רואה תגובות של אנשים שחוו אותו דבר.

לא שלמדתי רפואה.
אבל בכל זאת במקרה זה אנו נוטים שלא להסכים עם הרופא.
המדובר באנטיביוטיקה מאוד חזקה
שנלקחת פעמיים ביום, ולפני נטילת התרופה לא חשתם בכאבי ראש, זה מאשש את המחשבה שלך שהכאבים והסחרחורות נגרמים כתוצאה מהתרופה.

לדעתי תתייעצו עם עוד רופא.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוגמנטין זו אנטיביוטיקה שמאוד מאוד מייבשת ומחלישה
לכן מומלץ לקחת פרוביוטיקה במקביל זה עושה את הפעולה הנוגדת של המלחמה בחיידקים
וכמובן לשתות המון המון המון

חיוש חיותה

משתמש פעיל
זו תרופה מאד חזקה, תפנו לרופא יש תרופה חלופית, פחות חזקה. גם לי היו כאבי בטן איומים ומאז כאשר רופא שואל לפני שנותן אנטיביוטיקה אני מתזכרת שהתרופה לא טובה עבורי והרופא נותן משהו אחר.

elibeli

משתמש מקצוען
הרופא אף אוזן גרון שנתן לי את התרופה
טוען שלא יכול להיות שכאבי ראש והסחרחורות זה ממנה.
אבל באינטרנט אני כן רואה תגובות של אנשים שחוו אותו דבר.
תנסו לפנות לרופא משפחה. לדעתי, הוא אמור להבין בזה יותר מא.א.ג. כי הוא נתקל באנטיביוטיקה יותר ממנו.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תבקשי באסרטיביות תרופה חלופית
כל אחד מכיר את עצמו ויודע מצוין מה טוב לו ומה לא.

עפיפון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני נטלתי לאחרונה את התרופה הזו, בהוראת רופא שיניים.
פעם ראשונה בחיי שלקחתי אנטיביוטיקה... והתופעות היו בדיוק כמו שאת מתארת.
נבהלתי והתקשרתי לרופאת משפחה - היא אמרה שזה נורמלי ולא להפסיק, והתופעות אמורות להחלש. וזה אכן פחת לאחר יומיים-שלושה.
מה שכן - כמו שכתבו כאן זה מאוד מייבש ולכן חשוב לשתות הרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה