כאבי בקיעת שינים מטורפים

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לעזרה דחופה: התינוק שלי בן שנה ורבע, משבת בצהריים לא מפסיק לבכות לרגע מכאבי בקיעה, הוא מזיל כמויות של רוק, הבגדים שלו כל הזמן רטובים, הלחיים אדומות, אזור הפה נראה מעט נפוח והוא לא מצליח לישון רגע (וגם אנחנו...)
כשהוא מצליח להרדם הוא פתאום מזיז את הראש חזק כאילו תוקף אותו כאב חד ומתעורר בצעקות.
מה עושים? האקמולי בקושי ומשפיע עליו, עכשיו הוא כבר לא רוצה לקחת אותו גם.
הוא לא מסכים לאכול כלום חוץ מדיסה (תמיד הוא מקבל רק בקבוק אחד בערב)
אני על חוסר שינה מטורף, וכל פעם שאני מצליחה להרדם כבר, הוא מתעורר מיד.
(רק לציין שהשיניים הקדמיות יצאו לו בקלות ובכלל לא הרגשנו, כל פעם קמנו בבוקר והיתה שם שן)
מה עושים???

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמים טיג'ל
זה מרדים את המקום
משהו כמו הרדמה של רופא שיניים
בבית מרקחת אמרו לי שיש בעיה בריאותית לתינוקות
(כנראה בגלל צריכת יתר)
אבל תבדקי לבד

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כיום אין טיג'ל בבתי מרקחת זה ירד מהמדפים...

bo

משתמש מקצוען
לפעמים נורופן יכול להשפיע יותר...
לילדים אחרים נובימול עוזר

גלידה

משתמש מקצוען
אולי בכלל יש לו מחלת הפה או סתם פצעים בפה (פשוט בדיוק זה מה שקרה עם אחינית שלי בשבת)
היא בכתה בלי הפסקה, נזל לה רוק מהפה ואקמול לא עזר, בקושי ישנה וכו' וכו' עד שגילנו שכל הפה מלא בפצעים לבנים קטנים.

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
ערק יכל לעזור זה מרדים את המקום
אם אין לך
תחפשי אצל שכנים אם יש
חבל לקנות בקבוק זה מאוד יקר
בשביל כמה טיפות

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ארות;1646977:
כיום אין טיג'ל בבתי מרקחת זה ירד מהמדפים...
תודה לכם,
שמעתי שהוא עשה דברים מפחידים, אני מעדיפה לא לשים כרגע
עוד רעיונות?

אלונית

משתמש פעיל
אקמולי - למרוח על החניכיים
ואם לא אקמולי - אולי נורופן ישפיע (גם על החניכיים וגם ממש לתת לו במזרק)

וחוצמזה, תרופות סבתא אם אתם באמת רואים שזה על סף בקיעה-
שמים כפית במקפיא ואז כשהיא קרה מכים או מגרדים את המקום ופשוט עוזרים לשן לבקוע. זה מקל עליהם מיידית !!! (אבל צריך הרבה אומץ לצרחות ואולי דם בדקה הראשונה)

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גלידה;1646984:
אולי בכלל יש לו מחלת הפה או סתם פצעים בפה (פשוט בדיוק זה מה שקרה עם אחינית שלי בשבת)
היא בכתה בלי הפסקה, נזל לה רוק מהפה ואקמול לא עזר, בקושי ישנה וכו' וכו' עד שגילנו שכל הפה מלא בפצעים לבנים קטנים.

אשמח אם תעני לי דחוף: מה זה אומר?
כי שבוע שעבר היינו במקום עם כבשים, והוא נגע בהם, וחלק מהן היו חולות
ללכת לרופא?

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לדעתי, לבדוק אצל רופא.
יכול להיות שיניים, אך מנסיון יכול להיות גם האוזניים (מבלבל לפעמים)
אגב, נורופן הרבה פעמים עוזר יותר מאקמול. אולי שווה לנסות (כמובן בהכוונת רופא ילדים)

תרגישו טוב!

ציפ פז

משתמש רשום
אני נותנת נובימול זה כמות קטנה יותר ומרוכז יותר,
אפשר גם למרוח חמאה על החניכיים וזה מאד מקל

אמא פלוס

משתמש מקצוען
טיפ של אמהות (שיופיע במגזין 4):
לכאבי בקיעת שיניים, יש למרוח מעט אוטדין לאוזניים לילדים.
זה מאלחש מיד את המקום וההרגעה מיידית!
(רופאת הילדים אישרה לי את זה מבחינה בטיחותית, כמובן בכמות מיזערית, שלא תביא לבליעה)

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולם,
הייתי עכשיו אצל הרופא והוא פסק על דלקת אוזניים בשני הצדדים ואנטיביוטיקה לשבוע, בנוסף לשן שעומדת לבקוע...
מאחלת לכולנו לילה טוב ומבורך...
תודה!

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מרים אדריכל;1647208:
תודה לכולם,
הייתי עכשיו אצל הרופא והוא פסק על דלקת אוזניים בשני הצדדים ואנטיביוטיקה לשבוע, בנוסף לשן שעומדת לבקוע...
מאחלת לכולנו לילה טוב ומבורך...
תודה!

רפואה שלימה!

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הבן שלי בן שנה וחודשיים גם בשן האחרונה הגיב ככה
אולי חוץ מנפיחות

טיג'ל לא עזר

נר אקמול לילדים(ולא לתינוקות) עזר קצת אחרי זמן

רק אחרי שבועיים ראינו את ניצנוץ השן שעשתה את הבעיות....

היו לו גם חום גבוה במשך 4 ימים רצופים...

כלום לא עזר!!

בעז"ה יעבור

R.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם כבר העלתם את הנושא של השיניים,
הבן שלי (10 חודשים) משלשל כבר כמעט שבוע, לא הלכתי לרופא כי הייתי בטוחה שזה שיניים, אבל זה נראה לי כבר יותר מידי זמן...
זה הגיוני?

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י מאסטר;1647479:
הבן שלי (10 חודשים) משלשל כבר כמעט שבוע, לא הלכתי לרופא כי הייתי בטוחה שזה שיניים, אבל זה נראה לי כבר יותר מידי זמן...
זה הגיוני?

זה באמת המון זמן.
אני חושבת שכדאי לברר.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מאסטר;1647479:
זה הגיוני?

ביתי שילשלה 3 שבועות עד שיצאה לה השן הראשונה

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
:)
בני שילשל שנה :eek:
כמעט ברצף
כשהשן האחרונה יצאה - באה הרווחה.
ואח"כ הרופא יגיד שאין קשר....:rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה