עזרה ראשונה! כאבי בטן אצל ילדה

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
ילדה בת 3 , מתלוננת על כאבי בטן , לא נרגעת
אני מנסה להרדים אותה כבר הרבה זמן, נתתי אקמול- כנראה שלא עוזר...
עצות ממנוסים? אובדת עצות...:(

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ממש כאובה? מיון, או לכל הפחות ייעוץ במוקד של הקופה.

gp1818

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא רוצה להלחיץ
אבל שמעתי על מישהי שהילדה התלוננה על כאבי בטן
וזההיה מסטרפ
וירד ללב
כדאי לבדוק

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
לא ברמה של כאבים חזקים כמו שלא יכולה לעמוד (אחר כך באמת הייתי חושדת שאולי זה חלילה תוספתן)
אלא יותר נודניקית , רוצה הרבה על הידיים, אני לא מצליחה להרדים אותה
יש לה מן אי שקט כזה
בדקתי חום- אין לה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עצירות?

אולי כרית חמה תעזור?
ויתכו שהמינון של האקמול נמוך מידי ולכן לא נרגעת.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אפנדציט נמצא בצד ימין של הילדה
במקביל לטבור
אפשר לבדוק אם דוחפים לשם כמה אצבעות
וארר כך מוציאים אותם בבת אחת
אם יש העיה בפנדציט הילדה אמורה להתקפל מכאבים

נחמה למה

משתמש מקצוען
ילדה בת 3 , מתלוננת על כאבי בטן , לא נרגעת
אני מנסה להרדים אותה כבר הרבה זמן, נתתי אקמול- כנראה שלא עוזר...
עצות ממנוסים? אובדת עצות...:(
צד ימין?
מצליחה לעמוד על רגל אחת? (בהשראת מיה...)
הכאב לא בהכרח 'מטורף'.
אולי עצירות? תולעים (אופייני ללילה)?

מאפינס

משתמש מקצוען
וירוס שמסתובב
היה אצלי לפני כשבוע, כאבי בטן ללא שום תסמין נוסף
חלף אחרי כ48 שעות

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה נשמע כמו תולעים ככה היה לי בדיוק עם הבן שלי, התלונן מלא על כאבי בטן ואפילו הרופאים לא ידעו לומר מה זה עד שראינו תולעים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה