שיניים כאבים לאחר סתימה עמוקה

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לאחר סתימה עמוקה. ביום הראשון כאב. ולמחרת הפסיק. אבל עדיין ששותה קר כואב. הגיוני? או שזה אומר שהסתימה לא הספיקה וצריך טיפול שורש?

yaelii

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נשמע לי הגיוני אבל תתייעצו עם הרופא שיניים

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אני בדיוק עכשיו באותה סיטואציה לאחר חודש עדין כואב , זה תקין?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לאחר סתימה עמוקה. ביום הראשון כאב. ולמחרת הפסיק. אבל עדיין ששותה קר כואב. הגיוני? או שזה אומר שהסתימה לא הספיקה וצריך טיפול שורש?
הגיוני מאוד זה עובר עם הזמן ,היה לי מקרה דומה והרופא אמר לי שזה הגיוני ובאמת זה עבר .

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
להתייעץ עם רופא שניים לפעמים קורא שיש דלקת חניכים באותו מקום בעקבות הטיפול
(לי קרא כמה פעמים)
הבעיה שלקחתי אנטיביוטיקה לפני הטיפול. במשך שבוע.

י.הץ

משתמש פעיל
הבעיה שלקחתי אנטיביוטיקה לפני הטיפול. במשך שבוע.
לא תמיד עוזר לפני הטיפול לפעמים זה זיהום בעיקבות הטיפול אני עברתי סדרת טיפולים שכלל הכל עקירות סתימות שורש שלקח כמעט שנה הסדרה
ולקחתי 5 פעמים אנטיביוטיקה בגלל דלקות

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לא תמיד עוזר לפני הטיפול לפעמים זה זיהום בעיקבות הטיפול אני עברתי סדרת טיפולים שכלל הכל עקירות סתימות שורש שלקח כמעט שנה הסדרה
ולקחתי 5 פעמים אנטיביוטיקה בגלל דלקות
השאלה אם אפשר מיד אחרי שבוע אנטיביוטיקה להתחיל מחדש....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה