נספח לאתגר י"ז בתמוז • נספח לאתגר 70

אהל תמר

משתמש פעיל
לשון המשנה:
חֲמִשָּׁה דְּבָרִים אֵרְעוּ אֶת אֲבוֹתֵינוּ בְּשִׁבְעָה עָשָׂר בְּתַמּוּז,
(וַחֲמִשָּׁה בְּתִשְׁעָה בְּאָב). בְּשִׁבְעָה עָשָׂר בְּתַמּוּז נִשְׁתַּבְּרוּ הַלּוּחוֹת, וּבָטַל הַתָּמִיד, וְהֻבְקְעָה הָעִיר, וְשָׂרַף אַפּוֹסְטְמוֹס אֶת הַתּוֹרָה, וְהֶעֱמִיד [נ"א: וְהָעֳמַד] צֶלֶם בַּהֵיכָל.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אפשר גם תמונה של געגוע וצער על החורבן, או רק דברים שקשורים למאורעות שקרו באותו יום?

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אפשר, אבל שיהיה קשור לחורבן, לא סתם תמונה עצובה.
הרעיון הוא "תמונה המסמלת את האבלות".
נניח ואתם צריכים לבחור את התמונה הזו כתמונת שער למאמר בנושא י"ז בתמוז, האם התמונה הזו מתאימה?

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
זה השגיאה שהוא נותן לי:
Error
Free users are subject to stricter filtering. As such your prompt has been blocked as it may result in inappropriate content. You may modify your prompt and try again or upgrade to a paid account.

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה השגיאה שהוא נותן לי:
Error
Free users are subject to stricter filtering. As such your prompt has been blocked as it may result in inappropriate content. You may modify your prompt and try again or upgrade to a paid account.
גם לי זה קרה כמה פעמים
תנסי להוריד מילים כמו רובים, חרבות, כותונת פסים.. כל מה שמסמל אלימות

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@Gity
באתי להעלות תמונה וראיתי שהעלית משהו ממש ממש דומה,
אז לא אעלה.
Default_Create_a_picture_of_Jewish_men_who_were_exiled_from_Is_3.jpg

Default_Create_a_picture_of_Jewish_men_who_were_exiled_from_Is_1.jpg

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
שימו לב, שלא להעלות תמונות עם סמלי ע"ז כמו צלב וכדו'.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה השגיאה שהוא נותן לי:
Error
גם לי.....
יש אתרים שהם יותר פתוחים הנושא הזה?

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אני תמיד כותבת באנגלית, ומילים נרדפות לפעמים אין...
בדזיינר אפשר גם עברית ושמתי לב שאם הוא לא מאשר לי פרומפט מסוים אז בשפה השניה הוא כן נותן לי
ואפשר גם לשלם על מנוי ואז הוא לא מגביל בכלל..

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בדזיינר אפשר גם עברית ושמתי לב שאם הוא לא מאשר לי פרומפט מסוים אז בשפה השניה הוא כן נותן לי
ואפשר גם לשלם על מנוי ואז הוא לא מגביל בכלל..
באמת?? לא ידעתי
ואגב איך עושים שם מנוי? זה אתר ממש ממש לא מובן וברור...

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
באמת?? לא ידעתי
ואגב איך עושים שם מנוי? זה אתר ממש ממש לא מובן וברור...
וואי אל תשאלי אותי איך, כי סתם נכנסתי אליו וגיליתי שיש לי מנוי מלפני שנים עם השם משפחה לפני החתונה :rolleyes:
תנסי איכשהו להקים חשבון, מסתבר שזה בקלות אם עשיתי את זה ואני אפילו לא זוכרת חח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צה

א לְכוּ נְרַנְּנָה לַיי נָרִיעָה לְצוּר יִשְׁעֵנוּ:ב נְקַדְּמָה פָנָיו בְּתוֹדָה בִּזְמִרוֹת נָרִיעַ לוֹ:ג כִּי אֵל גָּדוֹל יי וּמֶלֶךְ גָּדוֹל עַל כָּל אֱלֹהִים:ד אֲשֶׁר בְּיָדוֹ מֶחְקְרֵי אָרֶץ וְתוֹעֲפוֹת הָרִים לוֹ:ה אֲשֶׁר לוֹ הַיָּם וְהוּא עָשָׂהוּ וְיַבֶּשֶׁת יָדָיו יָצָרוּ:ו בֹּאוּ נִשְׁתַּחֲוֶה וְנִכְרָעָה נִבְרְכָה לִפְנֵי יי עֹשֵׂנוּ:ז כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ וְצֹאן יָדוֹ הַיּוֹם אִם בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ:ח אַל תַּקְשׁוּ לְבַבְכֶם כִּמְרִיבָה כְּיוֹם מַסָּה בַּמִּדְבָּר:ט אֲשֶׁר נִסּוּנִי אֲבוֹתֵיכֶם בְּחָנוּנִי גַּם רָאוּ פָעֳלִי:י אַרְבָּעִים שָׁנָה אָקוּט בְּדוֹר וָאֹמַר עַם תֹּעֵי לֵבָב הֵם וְהֵם לֹא יָדְעוּ דְרָכָי:יא אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְתִּי בְאַפִּי אִם יְבֹאוּן אֶל מְנוּחָתִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

עופות בצבעי מים • אתגר 109

לוח מודעות

למעלה