עזרה יש פה מישהי שמכירה את בני ברק טוב?

רינה כהן3434

משתמש פעיל
שואלת בשביל מכרה ששוקלת לעבור לבני ברק.
יש הרבה שכונות בבני ברק. מישהי יודעת בערך האם יש חלוקה מסוויימת? כלומר האם יש שכונות של יותר פרומרים חסידויות חזקות לעומת שכונות של חרדי לייט? או שכולם ביחד?
בנוסף, סמינרים לילדה שעולה לכיתה ט'. יש הרבה. מה ההבדלים בניהם? מה נחשב יותר חזק פחות חזק?

הכל בסדר

משתמש מקצוען
שואלת בשביל מכרה ששוקלת לעבור לבני ברק.
יש הרבה שכונות בבני ברק. מישהי יודעת בערך האם יש חלוקה מסוויימת? כלומר האם יש שכונות של יותר פרומרים חסידויות חזקות לעומת שכונות של חרדי לייט? או שכולם ביחד?
בנוסף, סמינרים לילדה שעולה לכיתה ט'. יש הרבה. מה ההבדלים בניהם? מה נחשב יותר חזק פחות חזק?
בגדול יש הכל בכל מקום,
כמובן שבקריות החסידיות יותר חסידי,
ובקצוות יותר פתוח.
סמינרים... השנה זה הההבעיה
אם הם עוד לא נרשמו ורוצים סמינר סטנדרנט בבני ברק דהיינו וולף, מאיר או כהנא - הבעיה היא גדולה מאד.
המצב השנה קשה מנשוא

רינה כהן3434

משתמש פעיל
בגדול יש הכל בכל מקום,
ובקצוות יותר פתוח.
אם הם עוד לא נרשמו ורוצים סמינר סטנדרנט בבני ברק דהיינו וולף, מאיר או כהנא - הבעיה היא גדולה מאד.
המצב השנה קשה מנשוא
תודה על העזרה.
רוצים סמינר לא חזק מדיי. בינוני.
המשפחה ספרדים. מחפשים סמינר שיהיה בו רוב עדות המזרח.
ורצוי גם שכונה שיהיו בה רוב ספרדי. ההורים עובדים בבני ברק.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
תודה על העזרה.
סמינר אשכנזי נראה לי שיהיה עכשיו קשה ממש עד בלתי אפשרי,
אולי שלהבת, אקשטיין או שרנסקי - לא יודעת מה המצב בהם
אבל נראה לי שבכולם זה לא יהיה ממש בקלות\פשוט בגלל שהרישום הסתיים מזמן וכולן כבר קיבלו תשובות
עכשיו זה תקופת השיבוץ של כל אלו שמתנגדים לתשובה שקיבלו.
שכונה של רוב ספרדים - לא ידוע לי על משהו כזה בתוך העיר,
אולי בפרדס כץ? לא יודעת
העיקר שיהיה בהצלחה רבה בהכל
ויישוב טוב

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בהחלט, יש אזורים מודרניים יותר ויש אזורים חזקים יותר, יש חסידיים יותר ויש ליטאיים יותר וכו'.
איזה סגנון היא מחפשת?
לגבי סמינרים זה קצת מאוחר מידי, שתבדוק לפני שהיא עוברת שיש לה סמינר לבת, או שהכונה היא לתשפ"ד...

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שיכון ו' אזור אורליאן ויהודה נחשוני
סמינר- אם היא בת טובה ממש אז אלקיים

רינה כהן3434

משתמש פעיל
סמינר אשכנזי נראה לי שיהיה עכשיו קשה ממש עד בלתי אפשרי,
אולי שלהבת, אקשטיין או שרנסקי - לא יודעת מה המצב בהם
אבל נראה לי שבכולם זה לא יהיה ממש בקלות\פשוט בגלל שהרישום הסתיים מזמן וכולן כבר קיבלו תשובות
עכשיו זה תקופת השיבוץ של כל אלו שמתנגדים לתשובה שקיבלו.
שכונה של רוב ספרדים - לא ידוע לי על משהו כזה בתוך העיר,
אולי בפרדס כץ? לא יודעת
העיקר שיהיה בהצלחה רבה בהכל
ויישוב טוב
הם מחפשים סמינר שיש רוב ספרדי. איפה זה יכול להיות קיים?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה על העזרה.
סמינרים פחות מכירה, לגבי השכונות יותר מחולק ליטאי-חסידי, אין מקום עם ריכוז ספרדי מובהק.
למרות שבכל אזור יש מהכול, אולי באזור שיכון ג' ואזור מערב העיר וגם פרדס כץ קרית הרצוג יכול להתאים.

רינה כהן3434

משתמש פעיל
בהחלט, יש אזורים מודרניים יותר ויש אזורים חזקים יותר, יש חסידיים יותר ויש ליטאיים יותר וכו'.
איזה סגנון היא מחפשת?
לגבי סמינרים זה קצת מאוחר מידי, שתבדוק לפני שהיא עוברת שיש לה סמינר לבת, או שהכונה היא לתשפ"ד...
מה זה קרית הישיבה? יש שם רוב ספרדי?

הכל בסדר

משתמש מקצוען
תודה.
מדובר על בת טובה מאוד עם המלצות. מחפשת שיהיה רוב ספרדי בסמינר.
מה ההבדל בין אלקיים לגברא?
לא נראה לי שיש דבר כזה רוב ספרדי,
אלקיים הוא סמינר ספרדי מצוין!
גברא אני לא כ"כ מכירה אבל גם סמינר ספרדי,
אולי שלהבת זה רוב ספרדי-צריך לבדוק אני לא מכירה לעומק

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סמינרים ספרדיים בבני ברק:
אלקיים (הכי חזק), תהילה, גברא, יונה. לא יודעת להגיד לגבי בגרויות.

רינה כהן3434

משתמש פעיל
בגדול יש הכל בכל מקום,
ובקצוות יותר פתוח.
המצב השנה קשה מנשוא
רחוב רימון זה שיכון ה נחשב או שיכון ו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה