דרוש מידע יש פה מייבינים במס אמריקאי?

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
הגשנו הצהרה
אחרי שהגשנו בקשה להארכה
הSSN של הילד הגיע אחרי התאריך האחרון לדיווח
לפני התאריך של ההארכה
הם מסרבים לתת לנו על הילד
מה עושים?
מקווה שהייתי ברור

ayys

משתמש מקצוען
הגשנו הצהרה
אחרי שהגשנו בקשה להארכה
הSSN של הילד הגיע אחרי התאריך האחרון לדיווח
לפני התאריך של ההארכה
הם מסרבים לתת לנו על הילד
מה עושים?
מקווה שהייתי ברור
ככל שידוע לי
צריך שלילד יהיה את הSSN בתוך שנת המס המדוברת
זה לא קשור לזמן הגשת הדוח

רבקה זקס

משתמש מקצוען
מאז מענקי הקורונה, הם מאד בעייתיים בנושא תאריך ההנפקה של SS!
לפני שהגשתי בקשות למענקים, לאנשים שקיבלו באיחור את הSS שלהם (מעבר לאיחור שאפרט בהמשך) התייעצתי עם כמה אנשי מקצוע משופשפים. כולם אמרו בוודאות שהם יקבלו המענקים.
למעשה, האמריקאים לא אישרו! הם עובדים בניגוד לכללים שהם בעצמם קבעו קודם, ואין דרך להתווכח איתם, אלא אם כן אתם בתוך הכלל שהם קבעו עכשיו:
אז ככה, לפי הנסיון שלי. (התאריכים לא מדוייקים, כי לפעמים נוסף יום או שניים)
כל מי שהונפק לו SS (תאריך ההנפקה כתוב על הכרטיס SS) עד 15.4 של השנה העוקבת, והיה אזרח כבר בשנת הדוח, אמור לקבל את ההחזרים/מענקים של אותה שנה.
מענק ראשון ושני - דוח לשנת 2020, הנפקת SS עד 15.4.21
מענק שלישי - דוח לשנת 2021, הנפקת SS עד 15.4.22
אזרחים הגרים בא"י, זכאים להארכה אוטומטית של חודשיים, כלומר עד 15.6
הגשתי ערעור (מכתב עם הגירסה שלי) עבור לקוח שקיבל סירוב כשקיבלו הSS בחודש 5, וב"ה קיבלו זאת ושלחו לו צ'ק!
לא יצא לי לערער על מקרה כמו שלכם שהגשתם הארכה. הארכה אמורה ,לעבוד' עד 15.10, אם שלחו אותה לפני 15.6 של אותה שנה, כנ"ל.
שיהיה בסיעתא דשמיא!

נערך לאחרונה ב:

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
מאז מענקי הקורונה, הם מאד בעייתיים בנושא תאריך ההנפקה של SS!
לפני שהגשתי בקשות למענקים, לאנשים שקיבלו באיחור את הSS שלהם (מעבר לאיחור שאפרט בהמשך) התייעצתי עם כמה אנשי מקצוע משופשפים. כולם אמרו בוודאות שהם יקבלו המענקים.
למעשה, האמריקאים לא אישרו! הם עובדים בניגוד לכללים שהם בעצמם קבעו קודם, ואין דרך להתווכח איתם, אלא אם כן אתם בתוך הכלל שהם קבעו עכשיו:
אז ככה, לפי הנסיון שלי. (התאריכים לא מדוייקים, כי לפעמים נוסף יום או שניים)
כל מי שהונפק לו SS (תאריך ההנפקה כתוב על הכרטיס SS) עד 15.4 של השנה העוקבת, והיה אזרח כבר בשנת הדוח, אמור לקבל את ההחזרים/מענקים של אותה שנה.
מענק ראשון ושני - דוח לשנת 2020, הנפקת SS עד 15.4.21
מענק שלישי - דוח לשנת 2021, הנפקת SS עד 15.4.22
אזרחים הגרים בא"י, זכאים להארכה אוטומטית של חודשיים, כלומר עד 15.6
הגשתי ערעור (מכתב עם הגירסה שלי) עבור לקוח שקיבל סירוב כשקיבלו הSS בחודש 5, וב"ה קיבלו זאת ושלחו לו צ'ק!
לא יצא לי לערער על מקרה כמו שלכם שהגשתם הארכה. הארכה אמורה ,לעבוד' עד 15.10, אם שלחו אותה לפני 15.6 של אותה שנה, כנ"ל.
שיהיה בסיעתא דשמיא!
בעצם הרואה חשבון אמור לשלוח מכתב עם ערעור בשבילי?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
זה לא מחובתו, אבל להתקשר להסביר להם/לשלוח מכתב, זה נראה לי השתדלות נכונה. (אני בקשתי תשלום נוסף על המכתב מהלקוח שלי)
אם לא יסתדר לכם, תחזרו אלי ואנסה לעזור לכם.

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
זה לא מחובתו, אבל להתקשר להסביר להם/לשלוח מכתב, זה נראה לי השתדלות נכונה. (אני בקשתי תשלום נוסף על המכתב מהלקוח שלי)
אם לא יסתדר לכם, תחזרו אלי ואנסה לעזור לכם.
נניח ואני מתקשר
מה אני אומר להם?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
פרטי התקשרות:001-267-94-11-000 (שני האפסים הראשונים זה לפי החברה, לדוגמא 014 וכד') לוחצים 1, ואז הם אומרים משהו וצריך לחכות שיגמרו, אח"כ 4 ואח"כ שוב 1. (יום ראשון הם לא עובדים!)
שהדוח שהגשת יהיה מולך, כי יבקשו פרטים משם לזיהוי. וכן תאריכי לידה של הנוגעים בדבר.
תגיד שעשית הארכה, ולפי החוקים שלהם, מגיע לך המענק. קצר ולענין...
בהצלחה!

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
פרטי התקשרות:001-267-94-11-000 (שני האפסים הראשונים זה לפי החברה, לדוגמא 014 וכד') לוחצים 1, ואז הם אומרים משהו וצריך לחכות שיגמרו, אח"כ 4 ואח"כ שוב 1. (יום ראשון הם לא עובדים!)
שהדוח שהגשת יהיה מולך, כי יבקשו פרטים משם לזיהוי. וכן תאריכי לידה של הנוגעים בדבר.
תגיד שעשית הארכה, ולפי החוקים שלהם, מגיע לך המענק. קצר ולענין...
בהצלחה!
סליחה שאני מנדנד
איפה הכללים נמצאים?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
אתה יודע על מי נאמר שהוא מאמין לכל דבר... מותר לשאול!
הנה לינק למידע על מועד הגשת דוחות לאזרחי ארצות הברית הגרים מחוצה לה.
אני כבר לא זוכרת מהיכן אני ציטטתי, כי זה מופיע בכמה מקומות כמובן.

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
עוד שאלה
בגברת הפקידה יכולה לטעון שלא עשיתי הארכה במקרה שעשיתי?
אם כן מה עלי לעשות כדי להוכיח

ayys

משתמש מקצוען
עוד שאלה
כשעושים הארכה יש מסמך שמקבלים (ולמטה יש מספר)
טופס 4868
1678726506703.png

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
עוד שאלה
תלוי איך הגשתם.
אם זה היה באופן אלקטרוני דרך הרו"ח שלך יש אישור בתוכנה של הדוחות.
אם זה היה בדואר, אין אפשרות לדעת חוץ מלהתקשר לIRS ולוודא. אבל מומלץ לשמור את מספר מעקב של הדואר.

רבקה זקס

משתמש מקצוען
@יפה'לה
כשניסיתי לשכנע פקיד עם "אישור בתוכנה של הדוחות" הוא אמר לי שהאישור הוא בשבילי, לא קשור אליהם. יצא לך להשתמש בזה מולם? מספר מעקב של הדואר כן עזר לי. כלומר התאריך שעליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה