סלטים יש סיכוי להשיג היום קצוצים (חסה) טריים? או במצב טוב לפחות?...

מסלולון

משתמש רשום
אולי ברשתות כמו שוק העיר?
הרי זה יום ראשון ועדיין אין אספקה טריה?
מצד שני מה עושים קייטרינגים עם ארועים של ימי ראשון??
אני עושה בת מצווה היום. קניתי ביום רביעי חסה אייסברג והמקרר שלי כנראה הרס אותו. ממש לא שרד עד היום.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אולי ברשתות כמו שוק העיר?
הרי זה יום ראשון ועדיין אין אספקה טריה?
מצד שני מה עושים קייטרינגים עם ארועים של ימי ראשון??
אני עושה בת מצווה היום. קניתי ביום רביעי חסה אייסברג והמקרר שלי כנראה הרס אותו. ממש לא שרד עד היום.
בעיה קשה.
עדיף לקנות שלם (לא קצוץ) ליום ראשון

saralulu

משתמש מקצוען
פשוט להתקשר לחנויות ירקות ולשאול אם הגיעה להם סחורה היום, יש חנויות שיש בראשון, ויש חנויות שלא פתוחות בראשון.
ולקנות ברביעי זה מוקדם מאד! אני אף פעם לא ממליצה על קצוץ בעיקר בגלל הטעם לוואי...

מסלולון

משתמש רשום
פשוט להתקשר לחנויות ירקות ולשאול אם הגיעה להם סחורה היום, יש חנויות שיש בראשון, ויש חנויות שלא פתוחות בראשון.
ולקנות ברביעי זה מוקדם מאד! אני אף פעם לא ממליצה על קצוץ בעיקר בגלל הטעם לוואי...
חסה אייסברג היה נחשב בעיני פרימיום כזה
בכרוב אני באמת מעולם לא קונה קצוץ

saralulu

משתמש מקצוען
חסה אייסברג היה נחשב בעיני פרימיום כזה
בכרוב אני באמת מעולם לא קונה קצוץ
נסי את הטריה ותחושי מיד בהבדל!
אני ממליצה מאד על חסלט מסדרת כפרי טרי, אריזה עם פס עבה כתום, כמה שיותר בהיר יותר טוב!
הכי טוב לחתוך עם סכין ולא בידיים...

קבצים מצורפים

• חסה.jpeg
    חסה.jpeg
    KB 81.5 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה