עזרה יש מצב שאחרי חודש וחצי המד סוכר שלי השתגע הוא מראה תוצאות הזויות!

טליהבא

משתמש מקצוען
הראה לי מ27 ועד 120 6 בדיקות וכל אחת תוצאה שונה
זה דבר נפוץ שהם מתקלקלים כ"כ מהר?

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שתי אופציות
או שהוא מזייף וצריך להחזיר אותו
או שהתוצאות אמיתיות (לא נראה לי סביר ש 27 זה תוצאה הגיונית, לכן האופציה הראשונה סבירה)

טליהבא

משתמש מקצוען
זה גם לא הגיוני שבדקתי 6 פעמים וכל פעם תוצאה שונה
אבל להתקלקל כ"כ מהר?

לשונית

משתמש סופר מקצוען
לפעמים מה שמתקלקל זה הפסים שמכניסים למד הסוכר ולא המכשיר בעצמו

חושב מחדש

משתמש מקצוען
סיפור מחבר קרוב
אותו חבר מודד סוכר כל יום בשעות הצהרים, יום אחד המד סוכר הראה תוצאה מטורפת, והוא נכנס ללחץ. הרופא אמר לו לנקות את הידים לפני הבדיקה.
מתברר - שהוא אכל [עם הידים...] תפוחי אדמה.
ובבדיקה הסוכר של התפוח אדמה העיף את המדדים לשמים.

אולי זו הבעיה - אולי.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב שצריך פשוט להחליף בטריה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
שתי אופציות
או שהוא מזייף וצריך להחזיר אותו
או שהתוצאות אמיתיות (לא נראה לי סביר ש 27 זה תוצאה הגיונית, לכן האופציה הראשונה סבירה)
למה לא נראה לך הגיוני?
אתה חי ליד מישהו עם סכרת???

כי אני רואה את זה לפעמים. [לא אני סכרתית, אבל מישהו בסביבתי הקרובה]
זה קורה.
בעיקר בחולים שכבר סכרתיים הרבה זמן והתחושה שהיו מרגישים בצניחת סוכר בתחילה כבר קצת היטשטשה. או בחולים די חדשים שמזריקים אינסולין ולא יודעים בדיוק כמה להזריק ולפעמים מזריקים קצת יותר מדי ומהר מאוד מגיעים לרמה כזו. שהיא אגב מסוכנת. מאוד. או בחולים לא מאוזנים
פעם נתנו לי אינסולין לטיפול במשהו אחר שהיה גבוה בדם [אשלגן] והסוכר צנח ל 25. הרגשתי על סף מוות. נס שהייתי במיון ומיד הזריקו לי סוכר
יש מדים שכותבים LO במקום מספר מ 40 ומטה.

אם זה חוזר על עצמו ההבדלים האלו- אז צריך לפנות למוכר ולהחליף.
צריך גם לנסות עם סטריפים [כך קוראים לפסים האלו...] מחבילה אחרת. לפעמים זו הבעיה.

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
פשוט צריך לשמור.:confused:
ככה זה, זה לא קל.:mad:
כולם מתמודדים ...:eek:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לא לקחת באופן אישי.
(המכשיר מראה גבוה כי יש סוכר גבוה!!!!!!!!)
אבל בכל מקרה התוצאות שהמכשיר שלה מראה הוא לא גבוה.
בחלקם נמוך, נמוך מאוד.
120 זה ממש לא גבוה [לא מדובר בבדיקה בצום]
27 זה ממש נמוך.

אולי יש משהו שאני לא הבנתי??

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה לא נראה לך הגיוני?
אתה חי ליד מישהו עם סכרת???

כי אני רואה את זה לפעמים. [לא אני סכרתית, אבל מישהו בסביבתי הקרובה]
זה קורה.
בעיקר בחולים שכבר סכרתיים הרבה זמן והתחושה שהיו מרגישים בצניחת סוכר בתחילה כבר קצת היטשטשה. או בחולים די חדשים שמזריקים אינסולין ולא יודעים בדיוק כמה להזריק ולפעמים מזריקים קצת יותר מדי ומהר מאוד מגיעים לרמה כזו. שהיא אגב מסוכנת. מאוד. או בחולים לא מאוזנים
פעם נתנו לי אינסולין לטיפול במשהו אחר שהיה גבוה בדם [אשלגן] והסוכר צנח ל 25. הרגשתי על סף מוות. נס שהייתי במיון ומיד הזריקו לי סוכר
יש מדים שכותבים LO במקום מספר מ 40 ומטה.

אם זה חוזר על עצמו ההבדלים האלו- אז צריך לפנות למוכר ולהחליף.
צריך גם לנסות עם סטריפים [כך קוראים לפסים האלו...] מחבילה אחרת. לפעמים זו הבעיה.
כן
גם עבדתי איזה שנה בפיתוח של מדי סוכר
זה מאוד נדיר שבן אדם רואה 27 ועדיין יושב בנחת לכתוב הודעה בפרוג

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
כן
גם עבדתי איזה שנה בפיתוח של מדי סוכר
זה מאוד נדיר שבן אדם רואה 27 ועדיין יושב בנחת לכתוב הודעה בפרוג
לא באה להתווכח.
רק יודעת מהיכרות קרובה של סכרתי מזה 30 שנה + שיש גם כאלו שמגיעים לרמות כאלו ומרגישים כאילו הרמה היא 65

זו תופעה קיימת
בעיקר בחולים הרבה שנים
מרגישים שהסוכר בירידה אבל לא מודעים עד כמה נמוך עד שמודדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה