תח"צ יש לנהג אוטובוס אפשרות למנוע מנוסע לעלות לאוטובוס כשלא מתחשק לו ?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
עם זה תלונה רצינית אני בדרך כלל חוזרת על זה שוב אחר שבוע/שבועיים....

הייתה לי פעם שירדתי מאוטובוס בין עירוני באמצע כביש מהיר (כלומר שאין אנשים בתחנה או ברחוב) לבד עם ארבע ילדים קטנים. הושבתי את הילדים בתחנה וניגשתי לתא המטען להוציא את העגלה הנהג סגר את דלת התא מטען עלי.......
צעקתי ממש חזק עד שבנס שמעו מתוך האוטובוס וכמה גברים ירדו כדי לראות מה קרה.....
הנהג בכלל לא הבין מה אני רוצה "לא שמתי לה אלייך....."
התלוננתי בחברה כמה פעמים ורק אחרי שנה וחצי חזרו אלי שהתיק נסגר.... אז כבר לא היו לי את כל ההוכחות...........
זה חמור מאוד.
וגם טראומה לילדים.

לפעמים כשאני מפחד מכאלה דברים, אני יורד מקדימה, ואומר להג "יש לי דברים בתא המטען" ועכשיו הוא יותר צריך לשים לב.

ב. אני משאיר תמיד רגליים מחוץ לתא המטען - ואם זה עמוק אז אני נשכב כדי שהרגליים יציצו (וקצת מתלכלכך)

אולי ייתכן שלקח לכם זמן להוריד את הילדים ולהושיב אותם ואז הנהג איבד סבלנות....

photo present

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפעמים כשאני מפחד מכאלה דברים, אני יורד מקדימה, ואומר להג "יש לי דברים בתא המטען" ועכשיו הוא יותר צריך לשים לב.

ב. אני משאיר תמיד רגליים מחוץ לתא המטען - ואם זה עמוק אז אני נשכב כדי שהרגליים יציצו (וקצת מתלכלכך)

אולי ייתכן שלקח לכם זמן להוריד את הילדים ולהושיב אותם ואז הנהג איבד סבלנות....

זה ממש צודק אבל ישבנו מאחורה ככה שהיה לי קשה להגיע לקדימה (זה מחשבה שעברה לי בראש)

לא הייתי כלל בתוך התא מטען עמדתי על הכביש.....

הנהג אז טען שראה אותי הולכת למטען מוציאה משהו ואז חוזרת לילדים שהיו עדיין באמצע לרדת מהאוטובוס......
בקיצור בלא בלא בלא..... תמיד יהיה להם תירוצים למה אני הייתי האשמה ולא הנהג.... הוא אפילו לא התנצל או משהו......

דג לחג

משתמש רשום
מנוי פרימיום
לא פעם ראשונה שזה קורה לי !
אני ממתין בתחנה לקו פנימי , האוטובוס מגיע לתחנה . עוצר. ופותח את הדלת האחורית . נוסע אחר עולה .
אני מתקדם לכיון הדלת , תוך כדי - הנהג סוגר את הדלת ומסמן לי ביד -אתה לא יכול לעלות ! , הוא מצביע לעבר הקרש שאני מחזיק ביד .
ומתחיל לנסוע !!! פשוט ברח לי ...
קרש - פלטה עץ סנדוויץ בגודל כ 30 סמ' על 70 . גודל כשל פלטה של שבת -לסירים .והוא החליט שאסור לי לעלות עם זה לאוטובוס:mad:
כמובן התקשרתי להתלונן בחברה ואומרים לי : כן הנהג יש לו אפשרות למנוע להעלות נוסע עם חפץ שלטענתו " מסכן " את שלום הנוסעים שבאחריתו ...
האם זה הגיוני ????
בן יש לו אפשרות לא להעלות נוסעים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה