עזרה יש למשהו מושג איפה הכי משתלם היום לפרוט צ'ק אמריקאי ?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קיבלתי צ'ק אמריקאי והחלפן שעד היום פרט לי בעמלה של 3% העלה ל5%, יש למשהו מושג איפה הכי משתלם לפרוט צ'קים אמריקאים ?

(אני מעדיף שלא ידעו בבנק שלי שאני אמריקאי)

פיר

משתמש סופר מקצוען
איפה אפשר בכלל לפרוע שיק בדולריםאצלנו בצנז הפסיקו עם זה.

A052

משתמש סופר מקצוען
אני לא רו"ח ולא יודע בבירור.
אבל אין דבר כזה "אני לא רוצה שהבנק שלי יידע", כי גם אם היום הוא לא יודע.
רשות המיסים מקבלת נתונים מהמס האמריקאי והיא אמורה לעדכן בזה את הבנקים בארץ, כך שסביר שהוא ידע על זה מתישהוא ואתם עלולים להינזק בצורה רצינית ביותר.

כמו"כ למה זה אומר שאתם אמריקאים אם מישהוא הביא לכם צ'ק אמריקאי?

קלופ

משתמש פעיל
(אני מעדיף שלא ידעו בבנק שלי שאני אמריקאי
בין אם חתמת על w 9 ובין אם לא
אז:
רשות המיסים מקבלת נתונים מהמס האמריקאי והיא אמורה לעדכן בזה את הבנקים בארץ, כך שסביר שהוא ידע על זה מתישהוא
תיאורטית מעשית ייתכן שזה נדיר.
למה אתה מעוניין להסתיר מהבנק שלך שאתה אמריקאי?
אם תמלא fbar בעשר דקות מה קרה?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
כמו"כ למה זה אומר שאתם אמריקאים אם מישהוא הביא לכם צ'ק אמריקאי?

כי זה צ'ק ממשלתי

אבל אכן אשתי קיבלתי ייעוץ מחברה בנקאית וגם היא אמרה שעדיף לדווח זאת לבנק כי הוא ידע במוקדם או במאוחר ועדיף שזה יגיע מצידנו

9025

משתמש חדש
איך הבנק אמור לדעת מזה
בארהב הוא אזרח אמריקאי לא מופיע בשום מקום שהוא ישראלי
בארץ הוא ישראלי ולא חופיע בשום מקום שהןא אמריקאי

אני לא רואה איפה הם אמורים לתפוס

בכל מקרה יש לך חשבון בנק בארהב?
תבקש ממישהו עם סמארטפון שיעשה לך הפקדה אוליין והכסף תוך דקה בחשבון

יהודי חשוב

משתמש פעיל
יש היום הרבה שהפסיקו לפרוט כאלו שיקים
היו הרבה גנבות מתיבות דואר שסיבכו את מי שפרט

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אגב, כדי לפתוח חשבון בבנק אמריקאי חייבים כתובת אמריקאית ?

יוספי

משתמש צעיר
לפעמים הם מבקשים הוכחה על כתובת המגורים, כמו חשבון כלשהו (מים, חשמל, טלפון וכדומה) עם כתובת המגורים

וסתם לידיעה, מהבדיקה שלי למי שכן רוצה להפקיד בבנק - מבדיקה שלי (לפני כמה שנים) בנק המזרחי עם העמלות הזולות ביותר במט"ח

מאיר 4134

משתמש מקצוען
בין אם חתמת על w 9 ובין אם לא
אז:

תיאורטית מעשית ייתכן שזה נדיר.
למה אתה מעוניין להסתיר מהבנק שלך שאתה אמריקאי?
אם תמלא fbar בעשר דקות מה קרה?

מה שמעניין אותי כרגע, על מה חותמים ברגע שמצהירים ואומרים לבנק על הנתינות האמריקאית ?

וזאת מכיוון שעשיתי טובה לחבר, ואני חבר בעמותה שלו, האם מצהירים שאני לא חבר באף עמותה או משהו שכזה ?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לפעמים הם מבקשים הוכחה על כתובת המגורים, כמו חשבון כלשהו (מים, חשמל, טלפון וכדומה) עם כתובת המגורים
כיום צריך להיות נוכח בפתיחת החשבון, עם הוכחת מגורים בארה"ב, חוזה שכירות חתום כדין וכדו'.
אצל רובה קרויזר כנראה הכי זול, בצ'קים בלי שם, הוא לוקח 1.5 %, עם שם היה תקופה שהוא לא לקח (מישהו עקץ אותו בכמה מיליונים, מכאן העלאה אצל כולם... כי כולם היו פורטים אצלו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה