תאונה יש למישהו המלצה על מוסך פחחות באזור מודיעין עילית?

נעמה לוי

משתמש מקצוען
נגעתי במישהו ועיקמתי לו מעט את הפגאז'
איפה אפשר לסדר דבר כזה?
אני רק יכולה לומר לך מניסיון מר, שהיהיודים באזור מודיעין עילית ( מתיתיהו - שילת) לוקחים מחירים מטורפים לגמרי על כל פחחות מינימלית...

הם כנראה מנסים להסביר לנו ללכת לכפר, אבל עכשיו זה לא רלוונטי :(:(

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני רק יכולה לומר לך מניסיון מר, שהיהיודים באזור מודיעין עילית ( מתיתיהו - שילת) לוקחים מחירים מטורפים לגמרי על כל פחחות מינימלית...
יש לך איזה קנה מידה? רק בשביל להבין במה מדובר,
ולא באזור שילת המצב יותר טוב?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נגעתי במישהו ועיקמתי לו מעט את הפגאז'
איפה אפשר לסדר דבר כזה?
לא מכיר באופן אישי.
יש מישו שפירסם על משו באיזור גן הדסים.

הם כנראה מנסים להסביר לנו ללכת לכפר, אבל עכשיו זה לא רלוונטי :(:(
כמדומני שכל היהודים לוקחים יקר

נעמה לוי

משתמש מקצוען
יש לך איזה קנה מידה? רק בשביל להבין במה מדובר,
ולא באזור שילת המצב יותר טוב?
אני הלכתי בשביל פחחות קטנה וצביעה בטמבון אחורי.
הצעות מחיר בין 1,000 ל 1,500 ש"ח :eek::eek::eek::eek:.
זה היה לפני שנה, אחי מצא חבר שלקח את הרכב לכפר בעלות של 250 ש"ח, ועוד 100 ש"ח לחבר ההוא....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה