יש לכן רעיון?

נושנושית

משתמש מקצוען
יש לי מאגר דירות לזוגות מטופלי פריון שנצרכים לשהות בקרבת בתי החולים..
אנשים שנותנים יחידות בהתנדבות וללא תשלום
רציתי לשלוח להם לר"ה שי קטן ומביע תודה.
משהו בעלות מינימלית כי אני מממנת את זה מהכסף שאין לי ;)
יש למישהי רעיון בשבילי????? לא מצליחה להגיע לרעיון לא טיפשי ומספיק מביע....

משפפשנד

משתמש חדש
וואוו, לא ידעתי שיש היום דבר כזה,
בזמנו כשאני הייתי צריכה לא היה...;)
כל הכבוד!
ומשהו לר"ה לעניות דעתי גם אם זה לא יהיה משהו מפוצץ, אלא כרטיס ברכה מעוצב יפה עםברכה מביעה, העיקר זה הכוונה ותשומת הלב.
בהצלחה!

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מאגר דירות לזוגות מטופלי פריון שנצרכים לשהות בקרבת בתי החולים..
אנשים שנותנים יחידות בהתנדבות וללא תשלום
רציתי לשלוח להם לר"ה שי קטן ומביע תודה.
משהו בעלות מינימלית כי אני מממנת את זה מהכסף שאין לי ;)
יש למישהי רעיון בשבילי????? לא מצליחה להגיע לרעיון לא טיפשי ומספיק מביע....
מה הסכום שחשבת עליו?

דבורי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא חשבתי עדיין על סכום.
תלוי מה שאני אחליט...
אולי באמת כרטיס ברכה יפה ומביע מספיק בשביל "תודה"
הבעיה שאני ממש גרועה בניסוח ;) :(
אני בטוחה שאם תעלי בחכמת נשים את זה יהיו שם הרבה שיסכימו לעזור לך לכתוב ולעצב בהתנדבות.
הן מדהימות! מנסיון

תהילהמור

משתמש מקצוען
אולי עיצוב חמוד קטן של שוקולד ומגבות (אפילו זולות, 2-3) לפעמים שילוב צבעים
מעניין עושה יותר רושם ממשהו יקר.

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
לפעמים משהו שיכול להיות ליחידה כמו תמונה או מראה יש המון דברים זולים מאד בחנויות כמו מקסטוק[10-15שח]
לייק ענק על היוזמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה