דרוש מידע יש לכם G7?>>>

.TOV

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך עושים מצב פרוטרט (טשטוש רקע )ב G7 ?

פרמטרים לצילום עם עומק שדה: (טשטוש ברקע)

צמצם נמוך
= מספר F הכי נמוך שאפשר
ניתן לצלם על מצב AF לכוון בגלגלת הקידמית (מעל העדשה) על המספר הכי נמוך שהמצלמה מאפשרת

מרחק מהרקע - למקם את המצולם רחוק מהרקע ככל הניתן
לא להיצמד לקיר, עץ, נוף וכו' אלא לבוא קדימה ולהשאיר את הנוף הרצוי מאחורה.

זום - להוציא זום במידת האפשר (לא זום דיגיטלי)

בתמונות תקריב תקבלו עומק שדה רדוד (מטושטש) יותר מאשר בתמונות גוף מלא
וכן בעצמים קטנים יותר יש יותר סיכוי לעומק שדה

יש לשים לב בצילום על AV אם התמונות מידי חשוכות ניתן להעלות ISO (בעדינות)

מתענינית

משתמש רשום
עוקבת (ועל הדרך מקפיצה...)
עוד מישו? חשבתי שהיא מבוקשת:rolleyes:
לי קודם כל חשוב לדעת על איזה מצב לשמור תמונה JPEG/RAW מתי ולמה?
תודה
סליחה על ההקפצה ,
איך יודעים איך נשמר התמונות על סוג קובץ

כי לאחרונה שאני באה למחוק תמונה
אני רואה שהוא אומר לי למחוק / למחוק סוג רגיל אוJPEG/ RAW
בעבר זה לה היה כך
יכול להיות שמשהוא בהגדרות השתנה ....
מי יודע להסביר לי ?

וכן איך אני מגדירה שיהיה צילום רגיל וביתי ולא לעיבודים מיוחדים
L/M/S

נערך לאחרונה ב:

מתענינית

משתמש רשום
וכן אשמח להסבר איך ניתן לעבד במצלמה עצמה
ללא פוטוש וכו
אלא עיבוד במצלמה עצמה
ואיזה סוג דברים ניתן לעבד ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה