דרוש מידע יש לכם שיאומי מקשים???

וייס

משתמש פעיל
יש לנו פלאפון שיאומי מקשים שבמהלך סעודת פורים עבר המתת חסד- המסך נתלש ואין כוונה לתקן כי המקשים גם ככה על הפנים כעת רק מעוניינים להוציא את הזכרונות ממנו לכרטיס זיכרון
מי שיכול לכתוב את סדר ההקשות במדויק ולציין באיזו גירסא מדובר
אין לנו מושג מה הגירסא שבידינו והאם אכן יש הבדל בפעולות בין הגירסאות
תודה מראש לכל העונים!

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי שיאומי מקשים. אבל לא הבנתי מה אני צריכה לכתוב...

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לי יש שיומי ואשמח לקבל את גופת השיומי שמת לכם
רק לחשוב שבתור כהן אני יכול פעם אחת לעסוק בניתוחי מתים שיומי שהלך לעולמו בקיצור ימים ושנים
בכל אופן אם אתם מתגוררים בבני ברק (יותר מזה אני לא מעוניין לטרוח)
ואתם לא זקוקים לו
אשמח לקבל אותו או לפחות את המקשים שלו
אודה לכם מראש
ואשמח להסבר מה אני יכול לעזור לכם ?
ומה התכוונתם בהודעה הזאת שכתבתם מי שיכול לכתוב את סדר ההקשות במדויק
איזה הקשות ?
תסבירו שנדע !
ואולי נעזור אם נוכל ונראה את ההודעה בזמן
בהצלחה

ראובן שפירא

משתמש פעיל
פותח האשכול רוצה מידע כיצד ניתן להעתיק את הנתונים כגון אנשי קשר.

ומחפש מי שיענה לו מסודר, כגון שני לחיצות על הלחצן הימני, ואז בלחצן למטה ארבע לחיצות ואז שוב בימני, ואז באמצע ל'אוקי'.

אין לו מסך והוא לא יכול לראות מה כתוב בפלאפון, אבל הנתונים קיימים, והפלאפון עובד.

מובן?

וייס

משתמש פעיל
שימו לב מי שכותב ההסבר הוא מפתיחת המקשים ואילך בדיוק מה לוחצים
תודה

יובל אמיל רז

איור דיגיטלי וקומיקס
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
נתקלתי פעם בבעיה דומה, כשננעל לי הטלפון והייתי צריך להוציא ממנו את הנתונים...
במידה ועשית "ניפוי באגים" על ידי כניסה להגדרות ובקטגוריית 'אודות' לחצת על הגרסה שלך 8 פעמים
(או אם אתה זוכר שהיה לך בהגדרות כפתור של "אפשרויות מפתח" - שזה סימן שמישהו העפיל את ניפוי הבאגים לפניך..) - איש מקצוע שמתעסק בזה יוכל להוציא לך את כל הנתונים כאילו הם באגים. (כמו סוס טרויאני רק הפוך... כאילו, בקטע טוב במקום הפוך.. הבנת את הרעיון..) (אני מכיר אחד כזה ואשמח להעביר לך את הפרטים שלו בדרכים שהן חוקיות ע"פ השלטונות דכאן)
אם לא עשית את זה, אני מניח שתאלץ להתקדם לשלב ההספד ומשם הלאה...

סמינר דוד

משתמש מקצוען
יש לי שיומי כשר, ואני לא יודעת איך מעתיקים את אנשי הקשר לכרטיס זיכרון.
אבל, לדעתי, עלולים במצב כזה, למחוק או לקלקל דברים, כי לא ברור איפה נמצא עכשיו המכשיר, ואם יש מקש לא עובד טוב וכו'.
אולי יש אפשרות להחליף עם מישהו מהסביבה שלכם, חלק מהמכשיר?

• תודה
Reactions: MOM

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה