יש לכם רעיון כיצד ניתן לחדש דלתות של ארון מלמין?

חוחית

משתמש סופר מקצוען
הארון עצמו מעולה למרות השנים שחלפו ובא לי לחדש אותו.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
צבע [בטמבור ייעצו לך איזה בדיוק]
טפט [אם תרצי מאליאקספרס אחפש לך משהו טוב ואיכותי]
ידיות
אפשר גם קרניז

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ממש אשמח!
החדר בכללי בהיר עם נגיעות אפור-כסוף.
הכי הייתי שמחה למראה-אבל זה סיפור יקר מידי
מה דעתך על דבר כזה- זהו טפט בייצור אישי
Sfb528854f7414263bc62e80b586674dcI.jpg

S150d125d43274700859ace95d01e84f3h.jpg

או משהו סטנדרנטי...

אמיליה

משתמש מקצוען
מניסיון שלי
טפטים עם דיגום מאלי אקספרס לא שווים בכלל
לפעמים הם מגיעים מטושטש או לא בגוון המדויק
ולפעמים הטפט מחולק ל2 ואז ממש מורכב לחבר את 2 החלקים בלי שיראו סימני חיבור על הדלת
הכי טוב לקחת טפט חלק
מה שאנחנו עשינו- לקחנו טפט חלק בגוון לבן, והדבקנו עליו פרופילים עדינים מגבס. יצא מושלם בליגה!!!
קנינו הכל בארץ אחרי שכל מה שהגיע מאלי אקספרס היה דפוק...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי נסיון טוב עם ציפוי בטפט לבן דמוי עץ (דוגמא עדינה במרקם) מאמינה שפנינה תמצא לך קישור...
ממליצה בקצוות כשמסיימים להרים קצת ולמרוח דבק (זה מהפעם השניה שציפיתי)
אבל אם אין לבן לא הייתי הולכת על זה
יש אפשרות לקנות פסים של מראה הם ישדרגו לך את הארון בליגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה