עזרה יש לכם פלאפון טוב???

סמינר דוד

משתמש מקצוען
C2 - היה המכשיר הטוב ביותר, ועכשיו ממש לא.

במשפחה ובחברה שלי קנו כמה, וכמעט כולם בעייתיים בכל מיני רמות.

208 - יש לנו כמה במשפחה, והם עובדים יפה מאוד. אבל כשרציתי לקנות, אמרו לי שיש בעיות שמע, כך שיתכן שהישנים טובים יותר.

UPTEK - יש לנו 3 במשפחה, השמע שלהם הכי טוב מכל מה שנפגשתי עד עכשיו, צריך להתרגל לממשקים שלו. הם שונים מהנוקיה, שהייתי רגילה אליו.

בהצלחה רבה!!!

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
C2 - היה המכשיר הטוב ביותר, ועכשיו ממש לא.

במשפחה ובחברה שלי קנו כמה, וכמעט כולם בעייתיים בכל מיני רמות.

208 - יש לנו כמה במשפחה, והם עובדים יפה מאוד. אבל כשרציתי לקנות, אמרו לי שיש בעיות שמע, כך שיתכן שהישנים טובים יותר.

UPTEK - יש לנו 3 במשפחה, השמע שלהם הכי טוב מכל מה שנפגשתי עד עכשיו, צריך להתרגל לממשקים שלו. הם שונים מהנוקיה, שהייתי רגילה אליו.

בהצלחה רבה!!!

אני גם קניתי לאחרונה UPTEK ויש לו שמע פצצה הכי טוב בשוק מניסיון יותר מהכל
רק הוא מכשיר פשוט בלי מדי הרבה פונקציות

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שמו GT-E3300 סמסונג
קנינו בקלינג תקשורת בב"ב
והוא גם מוריד 50 שח על כל ניוד שעושים אצלו
קניתי מכשיר אחד וניידתי 3 מכשירים
כך שהוריד לי 150 שח
(רק לא לשכוח לטפל בסים אם צריך להחזיר )

חדש או מחודש
לי יש אותו 5 שנים חדש והוא הכי מעולה
אבל אין להשיג אותו חדש
אם תמצאו אשמח שתספרו לי
כשר או תומך כשר

אנוכי

משתמש מקצוען
יש בעיה נוספת בסמסונג E3300 שהוא לא תומך בסימים של כל החברות

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
up tec - מכשיר מעולה! המלצתי עליו לשני אנשים והם נהנים ממנו מאוד, המקשים גדולים והתוכנה נוחה וגם השמע מצוין!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש בעיה נוספת בסמסונג E3300 שהוא לא תומך בסימים של כל החברות
בדיוק מה שבאתי לכתוב.
זה מכשיר דור 2 ויש הרבה חברות שתומכות רק בדור 3.

שלומי1

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם מחפשים משהו פשוט עם סוללה שמחזיקה הרבה זמן ואיכות שמע סבירה, זה סמסונג אברייכים
ואם רוצים משהו יותר איכותי עם יותר אפשרויות ואיכות שמע הכי טובה בכשרים (לדעתי) זה נוקיה C2 היום אין חדשים כולם מחודשים ועל רובם כמעט אי אפשר להבחין שהם לא חדשים, אפשר להזמין מאלי אקספרס בערך ב-100 ש"ח ולהכשיר בעוד כמה עשרות שקלים (אני אישית גם יודע להכשיר)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אם מחפשים משהו פשוט עם סוללה שמחזיקה הרבה זמן ואיכות שמע סבירה, זה סמסונג אברייכים
הסמסונג אברכיות שלי כשל בתפקידו, השמע שלו גרוע, וגם של עוד כמה שאני מכירה שקנו.

בהתחלה זה מעולה, בהמשך אנשים לא שומעים אותי ואני אותם.

משקיפה מהצד

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קניתי c2 מחודש מוכשר
אמרו לי שהוןא כמו חדש
תכלס אין לי קליטה בשום מקום והבטרים נגמרת בתוך שעה וזה פתוח רק לרמי לוי
וכן אי אפשר לעבור חברה וכשהעתקתי אנשי קשר דרך הסים מהפלאפון הקודם הוא נחסם כל פעם
אגב הוא כבר נחסם לי גם בלי שהואתי את הסים
בקיצור מאז אני כמו בלי פלאפון
רציתי לדעת
זה קשור לזה שהוא מחודש או שהוא מוכשר?

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה