תוכנות יש לכם ניסיון עם גיבוי ענן? על איזה אתם ממליצים?- onedrive / google drive / dropbox

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע כל מה שיש לכם לומר על גיבוי בענן באחת מהאופציות הללו
(כמובן בתשלום וברכישה של כמה TB לגיבוי של כל המחשב וסנכרון שינויים)
onedrive - google drive - dropbox
תודה מראש על כל מידע.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
חשוב לזכור כי לחששות של פריצה וכדומה אין סוף...
אנו צריכים לברר ולעשות את השתדלותינו המירבית ותו לא..
אני באופן אישי משתמש בגיבוי של גוגל דרייב.(עם שחזור הכולל מייל וsms לחשבון +אימות דו שלבי-זאת ברמת ההשתדלות המיטבית...)
וכן.אני תמיד ממליץ (לעוד יותר "יתר ביטחון"...)מידי תקופה לגבות את הענן בכונן גיבוי קשיח חיצוני.
בדרייב ניתן לעשות זאת בקלות על ידי הורדת תיקיות
תראה בלינק כאן https://www.prog.co.il/threads/איך-מורידים-מגוגל-דרייב.172799/post-8345582
לסקירה באופן כללי על הסוגי ענן שציינת ראה כאן
תשקול את היתרונות שבכל אחד ותחליט.
בהצלחה.

progress

משתמש רשום
חשוב לזכור כי לחששות של פריצה וכדומה אין סוף...
אנו צריכים לברר ולעשות את השתדלותינו המירבית ותו לא..
אני באופן אישי משתמש בגיבוי של גוגל דרייב.(עם שחזור הכולל מייל וsms לחשבון +אימות דו שלבי-זאת ברמת ההשתדלות המיטבית...)
וכן.אני תמיד ממליץ (לעוד יותר "יתר ביטחון"...)מידי תקופה לגבות את הענן בכונן גיבוי קשיח חיצוני.
בדרייב ניתן לעשות זאת בקלות על ידי הורדת תיקיות
תראה בלינק כאן https://www.prog.co.il/threads/איך-מורידים-מגוגל-דרייב.172799/post-8345582
לסקירה באופן כללי על הסוגי ענן שציינת ראה כאן
תשקול את היתרונות שבכל אחד ותחליט.
בהצלחה.
הייתי מכפיל את הכוננים ל2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה