בקשה יש לכם משאבת חלב ידנית ישנה של אוונט? אשמח לעזרה

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת מאד את השסתום המעביר חלב מהחלק העליון לבקבוק.
הוא נקרא שסתום פי ברווז, או עיגול בצורה של פרח
אוונט כבר לא מייצרים היום את החלק הספציפי הזה, יש להם משהו דומה שמותאם למשאבות החדשות.
אני עצמי כבר קניתי חדשה, אך פעם אחת נתקעתי בעבודה עם שסתום קרוע וחברה השאילה לי את שלה
רק שהוא גם כבר היה ישן מאד ופשוט נקרע בשימושים הראשונים....
תודה רבה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני מחפשת מאד את השסתום המעביר חלב מהחלק העליון לבקבוק.
הוא נקרא שסתום פי ברווז, או עיגול בצורה של פרח
אוונט כבר לא מייצרים היום את החלק הספציפי הזה, יש להם משהו דומה שמותאם למשאבות החדשות.
אני עצמי כבר קניתי חדשה, אך פעם אחת נתקעתי בעבודה עם שסתום קרוע וחברה השאילה לי את שלה
רק שהוא גם כבר היה ישן מאד ופשוט נקרע בשימושים הראשונים....
תודה רבה
את יכולה להזמין מאלי אקספרס

חיעיחע

משתמש רשום
יש לך תמונה של החלק לי יש את החלקים של משאבה הבקבוק נעלם לי ובאחת הלידות קבלתי מהבית חולים משאבה של לנסינו אז מאז משתמשת בלנסינו אבל לא מבינה על איזה חלק את מדברת

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
זה?
1704013152115.png

אביטל שורץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני הזמנתי מאוונט וזה התאים לי,
למרות שהמשאבה שלי ישנה נורא (כמעט 17)
השסתום החדש התאים לה

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, תודה
כמה חפרתי...
זה עדיין לא נראה בדיוק זה- לפי המידות של מה שיש לי
אבל בכולופן הזמנתי אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה