דרוש מידע יש לכם מכונת כביסה בוש. מה אתם עושים?

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עם הגרביים שנתקעות בגומי?
ועם המים שנשארים שם ועושים עובש?

ואולי אצלכם זה לא ככה?
אשמח מאד לדעת!!

נערך לאחרונה ב:

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עם הגרביים שנתקעות בגומי?
ועם המים שנשארים שם ועושים עובש?
לגרביים כמו שאמרו מעלי, רשת כביסה.
ומים אני אוספת עם סמרטוט, אף פעם לא התעפשו לי :oops:
המכונה שלי של קונסטרוקטה (זה אותו דבר)

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גרביים כדאי לשים בתוך רשת, ומים מידי פעם לרוקן למטה את השסתום

לגרביים כמו שאמרו מעלי, רשת כביסה.
ומים אני אוספת עם סמרטוט, אף פעם לא התעפשו לי :oops:
המכונה שלי של קונסטרוקטה (זה אותו דבר)

ואם לא אכן נתקעות גרביים? :(
לא מדמיינת את עצמי משתעבדת לרשת....

**Moko**

משתמש מקצוען
בהתחלה נתקעו לי שם גרביים - בעיקר של תינוק כמו שכתבו מעליי, אבל זה היה קורה לעיתים רחוקות
הייתי צריכה להחליף את הגומי מסיבה אחרת וקיבלתי משהו קצת יותר צפוף אז נכון להיום אחרי 3 שנים מאותו מקרה לא נתקעה לי אפילו לא גרב אחת
בקשר לעובש זה מכה שאין לה מרפא לצערי :( אלא אם כן את מעוניינת לפצוח במבצע נקיון ייחודי שמתאים לעובש מהסוג הזה (מה שאני מתעצלת לעשות..),
יש לי עובש בחלק הפנימי של הגומי (איפה שנתקעו לך הגרביים) וגם על השפה של הגומי יש כמה נקודות בודדות איפה שתמיד נשארת שלולית קטנה של מים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה