דרוש מידע יש לכם לרעיון להכנסה

selo

משתמש פעיל
הנני מחפש רעיון להכנסה נוספת, עבודה בלילות אחרי 2 סדרים בכולל.
אני דובר אנגלית (שפת אם) ועוסק במחשבים ברמה של כמעט טכנאי.
איזור מגורים ב"ב.
עם הנתונים הנ"ל מה יכול להיות מתאים ולאיזה תחום יש דרישה ?

דולה ומשקה

משתמש פעיל
השוק של מכירת מחשבים ניידים יד 2 גדול בבני ברק עקב הביקוש של האברכים למחשבים טובים עם טכנאי מאנש שיתאים לצרכיהם כל שעליך לעשות זה לעבור כל יום על כל המחשבים ביד 2 לקנות את המציאות הטובות שביניהם ולמכור אותם בכמה מאות שקלים יותר כמובן לאחר התקנת התוכנות ושאר ירקות בהצלחה

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
אם זה מעניין אותך אתה יכול להיות סוכן סלולר (אתה יכול להגיע ללקוחות לבית, זה דבר שיש לו ביקוש נחמד, אגב גם כאן בפורום מידי פעם מישהו מחפש את זה),
אם זה מעניין אותך תוכל לכתוב לי באישי אולי אוכל לסדר לך מישהו,
הכנסה לא רעה, וודאי ביחס לעבודה.

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם זה מעניין אותך אתה יכול להיות סוכן סלולר (אתה יכול להגיע ללקוחות לבית, זה דבר שיש לו ביקוש נחמד, אגב גם כאן בפורום מידי פעם מישהו מחפש את זה),
אם זה מעניין אותך תוכל לכתוב לי באישי אולי אוכל לסדר לך מישהו,
הכנסה לא רעה, וודאי ביחס לעבודה.

אם אפשר להתערב, לא לכעוס.

בעבר שמענו על אברך שרצה להכניס עוד כמה שקלים ונכנס לעסק הזה כנציג סלולאר/משווק.
זה פשוט תפס לו את כל היום!
כי כל מכירה זה עוד רווח.
הוא החל לנתק את הסלולארי בסדרים כדי להיות מרוכז בלימוד, והתחילו להגיע אליו בכל מיני דרכים ולהפריע את שלוותו בלימוד (לקוחות).
לאט לאט, החל כל היום לחשוב על עסקאות וכדו' כי הוא הצליח במכירות..
המזל שלאחר תקופה הוא עשה 1+1 והבין שהוא על גבול דק...
ועזב את הכללל.

מאמינה שהעצה באה מתוך רצון לסייע אבל לפעמים טוב ללמוד מלקחים של אחרים.
סליחה שהתערבתי, אבל צריך למצוא משהו שלא יתפוס לו את הראש כל היום..
לעניות דעתי כתבתי.

דולה ומשקה

משתמש פעיל
השוק של מכירת מחשבים ניידים יד 2 גדול בבני ברק עקב הביקוש של האברכים למחשבים טובים עם טכנאי מאנש שיתאים לצרכיהם כל שעליך לעשות זה לעבור כל יום על כל המחשבים ביד 2 לקנות את המציאות הטובות שביניהם ולמכור אותם בכמה מאות שקלים יותר כמובן לאחר התקנת התוכנות ושאר ירקות בהצלחה
אכן גם בזה עלול מאוד שיסחף מעבר לנצרך ולכן הכל תלוי בבן אדם השואל וכמובן צריך זהירות יתירה

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מעניין אותך?

upload_2018-10-29_9-32-32.png

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הנני מחפש רעיון להכנסה נוספת, עבודה בלילות אחרי 2 סדרים בכולל.
אני דובר אנגלית (שפת אם) ועוסק במחשבים ברמה של כמעט טכנאי.
איזור מגורים ב"ב.
עם הנתונים הנ"ל מה יכול להיות מתאים ולאיזה תחום יש דרישה ?
בלי להביע דיעה.
אבל שתדע שכמעט כל תחום של עצמאי זה נסיון מאוד גדול, כדי לא לפספס לקוחות אתה צריך להיות זמין, וגם לקבל עבודות "דחופות".
אלא אם כן אתה משיג לעצמך מזכיר/מארגן, שהוא מקבל את הטלפונים והוא רב עם לקוחות, ואתה מגיע שעתים בערב ועובד כמו שכיר. בלי להתחכך עם לקוחות.

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
מאמינה שהעצה באה מתוך רצון לסייע אבל לפעמים טוב ללמוד מלקחים של אחרים.
סליחה שהתערבתי, אבל צריך למצוא משהו שלא יתפוס לו את הראש כל היום..
לעניות דעתי כתבתי.
צודקת במאה אחוז!!!!!!!!
חייב שיקול דעת רציני לפני כן כמו שהארת!
לי אישית יש חבר שבתחיל עם זה ומהר מאוד זה תפס לו את הראש..
אמנם גם יש לי חבר שלא, אבל זו אחריות גדולה,
ויש"כ על ההארה!!!

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מתוך ניסיון -
היצר הרע לא מוותר, ואחרי הכנסה של כך וכך, הוא תמיד מראה כמה קל להשיג את התוספת..
ואז אתה מוצא את עצמך מחוץ לכולל...
החזרה אל הכולל לא קלה, ומצריכה אומץ רב ועמידה בניסיונות של סכומי כסף לא פשוטים.
במיוחד שאחרי שאתה מכניס טוב - רמת החיים עולה, ההוצאות גדלות, ואז במשכורת של כולל אתה בקושי מכסה....

לדעתי הכי נכון לנסות למצוא עבודה תורנית - ויש כאלה...
למשל ללמוד עם ילדים שהגיעו מחו''ל ולא יודעים טוב עברית.. ללמד אותם גמרא, זה יכול להיות הכנסה מעולה.
סיפר לי פעם חבר שהוא לומד במיר עם בחורים מחו''ל באנגלית, ומקבל לשעה יותר ממה שרוב המשק מכניס בשעה.

ואם לא לימוד, אז עבודה בעמותה שפתוחה שעות מוגבלות ביום.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יותר ממה שרוב המשק מכניס יחד?! נשמע משתלם!

5050

משתמש פעיל

מנסיון מאז המכירה אתה נהיה עבד של הקונה עם כל תקלותיו וכל מה שהוא לא יודע איך להפעיל ותולה את זה במחשב המסכן היד שנייה שמכרת לו...
ופעם סדרתי מחשב למישהו והתלוננו שהמייל לא עובד. ששאלתי לאיזה רשת חיברו אותו (אלחוטי נטסטיק וכו' ) לא הבינו מה אני שואל והסברתי שבשביל שמייל יעבוד צריכים לחבר אותו לאינטרנט באחת הצורות האפשריות. וענו אהה, לא ידעתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה