דרוש מידע יש לכם כיריים גם לבשרי וגם לחלבי?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

I) AM)

משתמש מקצוען
שלום וברכה
תכננו לעשות אינדוקציה 4 להבות לבשרי ו2 להבות גז לחלבי
בגלל שיש איזשהי בעיה בתכנון המטבח, יותר פשוט לנו לעשות אינדוקציה לשניהם
השאלה האם זה מומלץ, או שעדיף בכל אופן לנסות כל מיני דרכים כדי שיהיה גם גז(למקרה של הפסקת חשמל וכו)
למי יש ויכול להמליץ מנסיונו?

אשה ואמא

משתמש רשום
מניסיון עם אינדוקציה וגז אכן "מציל" כשיש הפסקת חשמל ביום שישי, אז גם התנורים לא עובדים...
וכן טוב בשביל בישול בחג בבוקר

mutagim

משתמש סופר מקצוען
לי הכל עובד על גז.
4 להבות בברי
ו 2 בחלבי
לא הייתי מוותרת על החלבי היום בכלל.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
לנו יש גם בבשרי וגם בחלבי אינדוקציה
כמעט לא מרגישים את זה
המטבח כבר קרוב ל 4 שנים
מתי הרגשתי מחסור בגז:
  • היו פעמיים הפסקות חשמל (אבל ממילא, בהפסקת חשמל המטבח שלי חשוך, ולא עושה חשק להיות שם)
  • יש את החגים, שצריך להיות מאורגנים עם בישול (האמת שאפשר לבשל גם על פלטה, לקחת יותר זמן בשביל זה, אבל החימום של המרק על הפלטה היה ארוך מאוד...)
  • את הזרוע של ערב פסח אי אפשר לצלות (מצאתי מתנדבת חמודה שעושה לי את זה מאז...)
תכלס
הרבה יותר רגוע לי שאין גז בבית...

א.מ.ב.

משתמש פעיל
ולאלה שמגעילים בבית דברים קטנים בתוך סירים רותחים. יש מן הפוסקים שסוברים שמיים רותחים מאינדוקציה אינם כשרים להגעלה.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
ולאלה שמגעילים בבית דברים קטנים בתוך סירים רותחים. יש מן הפוסקים שסוברים שמיים רותחים מאינדוקציה אינם כשרים להגעלה.
כשיש כירים נפרדות לבשרי וחלבי, כמעט ולא צריך להגעיל דברים...

וגם יש הבדל בין להגעיל דברים שהוטרפו מהאינדוקציה אני מאמינה...

אגוז מלך

משתמש פעיל
יש אצלנו בעיר הרבה פעמים הפסקות חשמל בערב שבת,
וגם סתם פה ושם נופל החשמל (לא הרבה, אבל קורה....)
נחמד שיש גם את הגז לתיגבורת,

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי אינדוקציה נפרד לבשרי וחלבי,
לא חסר לי גז,
גם אם תהיה הפסקת חשמל, לא ממש דחוף לי אוכל מבושל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה