דרוש מידע יש לכם וואטסאפ במחשב? מצליחים לשלוח הודעות למספר בחו"ל?

קמחית

משתמש פעיל
לא מצליחה לשלוח הודעת וואטצאפ למספר בחו"ל למרות שיש לי חבילת שיחות לחו"ל במספר הזה.
יש מישהו שיודע למה זה?
אני בנטפרי.(אולי זה אומר הכול?)

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
קודם כל, וואטסאפ לא קשור בכלום לחבילת שיחות, יכול לעבוד רק עם Wi Fi.
אמור לעבוד, אין סיבה שלא, לי עובד על המחשב.
עשית קידומת בצורה נכונה?

קמחית

משתמש פעיל
קודם כל, וואטסאפ לא קשור בכלום לחבילת שיחות, יכול לעבוד רק עם Wi Fi.
אמור לעבוד, אין סיבה שלא, לי עובד על המחשב.
עשית קידומת בצורה נכונה?
עשיתי ולא עובד לי
ניסיתי גם עם קידומת לחו"ל וגם בלי
לא עובד לי בשום צורה

קמחית

משתמש פעיל
גם נטפרי לא הבינו למה אני לא מצליחה
אולי באמת לא עשיתי את הקידומת בצורה נכונה?
מישהו יכול להסביר לי איך עושים?

.Etti G

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני לא מדי בקיאה בקידומות, אבל בגדול את אמורה לכתוב את המספר ברצף, בלי מקף וכו'.

קמחית

משתמש פעיל
צריך לפנות מחדש שיפתחו גם על מספרי חו"ל
אז למה הם לא אמרו לי את זה? התכתבתי איתם עכשיו.
הם לא ציינו את זה בכלל
אני לא מדי בקיאה בקידומות, אבל בגדול את אמורה לכתוב את המספר ברצף, בלי מקף וכו'.
זה מה שעשיתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה