מידע שימושי יש לכם דקה? קחו את הבקבוק של הילד/ה מהגן ותשטפו אותו יסודי. אבל דחוף!!!

אפרים 1

משתמש פעיל
הגיתי בס"ד פטנט מדהים לניקוי בקבוקים תוך שניות באופן יסודי וכמעט סטרילי
1. טיפת סבון כלים לתוך הבקבוק הריק
2. להרתיח קצת מים בקומקום
3. מיד עם הרתיחה למלאות רבע בקבוק במים הרותחים - אפילו פחות
4. לסגור היטב ולנער חזק פעם פעמיים - ליזהר מאוד כי הוואקום של האדים הרותחים גורם לסילון חזק מאוד של מים ולכן לנער אותו עם הפטמה לתוך הכיור
5. לפתוח לשטוף במים קרים - וזהו
תוצאה מדהימה - נסו ותהנו

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לחוששים מאקונומיקה, אני כבר שנים רוחצת את הכלים אחת לשבוע במים עם פיירי ואקונומיקה(וכמובן כיורים וברזים).
לא נצפו נזקים או הרעלות.
מה גם שאחרי פעולה מזהמת כמו חיתוך עוף החיטוי הכרחי ביותר (וזה כולל כל מקום שנגענו בו עם ידיים שנגעו בעוף נא).

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מהצד השני אני יכולה לכתוב כאן בתור בת של גננת שהיו הורים ששלחו את הילד בתחילת שנה עם בקבוק מלא עובש נוראי ואני התנדבתי לשטוף לו - מסכן הוא לא אשם שאמא שלו...
וחוץ מכל מה שכתבו פה. מכירים את זה שהבקבוק מפסיק להיראות שקוף שקוף ויש עליו איזה שכבה שלא יורדת גם עם מים וסבון. אז יש פטנט מושלם שכתבו פה לפני כמה שנים
למלא את הבקבוק במים רותחים ומלח גס (כן לא חייב אקונומיקה בכל דבר)
וקצת סבון כלים. לסגור את הפקק ולנער היטב כשהבקבוק הפוך. לשטוף טוב טוב
וקיבלתם בקבוק חדש!

mum

משתמש מקצוען
לחוששים מאקונומיקה, אני כבר שנים רוחצת את הכלים אחת לשבוע במים עם פיירי ואקונומיקה(וכמובן כיורים וברזים).
לא נצפו נזקים או הרעלות.
מה גם שאחרי פעולה מזהמת כמו חיתוך עוף החיטוי הכרחי ביותר (וזה כולל כל מקום שנגענו בו עם ידיים שנגעו בעוף נא).
את מדברת על כיורים וברדים ואפילו קרש חיתוך. אז זה בסדר.
בקבוק פלסטיק אינו מיועד לניקוי באקנומיקה- הוא מיועד לכך שהוא ינוקה אחרי כל שימוש במים וסבון כלים.
האקנומיקה מפרקת את הפלסטיק והוא עלול להפריש חומרים רעילים (כעדות מנהלת המעון שהפטמות נשחקות מהר...)
בשום אופן לא.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
@mum מנסיון ארוך שנים עם כל הכלים במטבח (לא רק משטחי וקרשים) כל עוד מנקים במים עם סבון ואקונומיקה ללא השריה וללא כרית ניקוי שורטת לא נצפה שום נזק.
בפרט שמדובר על נקיון שבועי. (ביומיום שוטפים עם מים חמים וסבון).

• תודה
Reactions: mum

mum

משתמש מקצוען
@mum מנסיון ארוך שנים עם כל הכלים במטבח (לא רק משטחי וקרשים) כל עוד מנקים במים עם סבון ואקונומיקה ללא השריה וללא כרית ניקוי שורטת לא נצפה שום נזק.
בפרט שמדובר על נקיון שבועי. (ביומיום שוטפים עם מים חמים וסבון).
בלי השריה- ברור.
אני שמעתי מיותר מידי שמשרים את הפטמה והבקבוק באקנומיקה- וזאת בעיה.

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
פטנט שרץ לפני תקופה ברשת לניקוי קופסאות פלסטיק
עובד פצצה גם על בקבוקים.
מכניסים מים (כשליש בקבוק) וטיפה סבון, מכניסים גם טישיו/ נייר סופג
סוגרים, מנערים ושופכים לשירותים.
יוצא כמו חתן!!
(לא עושה את זה באופן קבוע, כי מרגיש לי שהפטמה צריכה את השפשוף של המנקה בקבוקים, אבל כל פעם כשמנקה ככה- נדהמת מרמת הנקיון)
אגב, שואב שוטף הייזירו, מנקה באותה צורה את מיכל המים המלוכלכים עם מים +חומץ ונייר סופג.

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
לא קראתי את כל האשכול, אבל קורה שלפעמים הילד נרדם עם דייסה שאכשהוא עד הבוקר קצת "מתקלקל" ואז קצת קשה לשטוף את זה?
קחו נייר מגבת שימו על זה קצת אמה, תכניסו לבקבוק תמלאו קצת מים, תשקשקו והבקבוק מבריק!
את הפטמות אני מנקה עם מברשת שיניים שמונחת אצלי במדיח כלים לצורך זה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עוד לגבי בקבוקים.
ישנה חברה הנודעת במוצריה האיכותיים אך דא עקא הבקבוקים שלה עשויים מחומר שסופח שומן יותר מכל מותג אחר והגומות שיש לקישוט בבקבוק מוסיפות ל"שמחה".
(חברה ששמה מתחרז עם "סתם").

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ישנה חברה הנודעת במוצריה האיכותיים אך דא עקא הבקבוקים שלה עשויים מחומר שסופח שומן יותר מכל מותג אחר והגומות שיש לקישוט בבקבוק מוסיפות ל"שמחה".
(חברה ששמה מתחרז עם "סתם").
מנסיון איתם מים סבון וטישיו. שום "שמחה" באופק.
הפטמות זה באמת בעיה, אבל הם מוכרים זוג פטמות בנפרד, כנראה בונים על זה שצריך תחלופה גבוה בייחס לבקבוק

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
@מרצדס אני מעדיפה לקנות מותגים אחרים במקום להיות מתוסכלת.
ואני שוטפת היטב עם מים חמים, סבון ואקונומיקה. :)

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הגיתי בס"ד פטנט מדהים לניקוי בקבוקים תוך שניות באופן יסודי וכמעט סטרילי
1. טיפת סבון כלים לתוך הבקבוק הריק
2. להרתיח קצת מים בקומקום
3. מיד עם הרתיחה למלאות רבע בקבוק במים הרותחים - אפילו פחות
4. לסגור היטב ולנער חזק פעם פעמיים - ליזהר מאוד כי הוואקום של האדים הרותחים גורם לסילון חזק מאוד של מים ולכן לנער אותו עם הפטמה לתוך הכיור
5. לפתוח לשטוף במים קרים - וזהו
תוצאה מדהימה - נסו ותהנו
הייתי עושה כך כשהתינוקי שלי נולד,
ויום אחד בעלי הציע לי להריח את הבקבוק אחרי כזו פעולה -
הבקבוק הריח ריח חזק מאוד של סבון...
הרגיש לי מאוד לא בריא ולא אחראי למלא אח"כ במטרנה ולתת לו לאכול.
נראה שהמים הרותחים כמו מבשלים את הסבון בבקבוק, והבקבוק סופח חלק ממנו.

מאז, כמו שכתבתי, אני קודם רוחצת במים וסבון, שוטפת, ואח"כ ממלאת במים רותחים, מנערת ושופכת.
הבקבוק יוצא נוצץ ממש.

אגב, למי שמשתמשת בבקבוק של מאם עם התחתית המתפרקת,
הבקבוק עצמו משמש כסטריליזטור וזה מאוד נוח.
מידי פעם אני מבצעת בו סטריליזציה (היו הוראות על הקופסא), ורואים שזה גם מנקה ומחטא היטב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה