יש לכם אירוע חלבי לפני פסח? כנסו!

קרמבו

משתמש מקצוען
רק היום! 60 טארטלים מלוחים בטעמים, ריקים למילוי במחיר אפסי.
אני מבני ברק.

קרמבו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י hbecker;2057577:
תזלפי בהם גבינת שמנת מתובלת ותגישי בסעוד"ש בשבת......

תודה. לא חסר במה למלא אותם, אצלנו לא אוכלים את זה ונשארתי תי עם זה מהעסק שלי.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ברור שלא חסר במה למלא, אבל למי יש זמן?
הילדים שלי חילקו היום בגינה בערך 2 קילו של שוקולדים....בשבת שעברה שלחנו לכל השכנים טארטלטים ממולאים....הילדים שלי לא מוכנים להסתכל על הדברים האלו. נמאס להם.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י hbecker;2057592:
הילדים שלי חילקו היום בגינה בערך 2 קילו של שוקולדים....בשבת שעברה שלחנו לכל השכנים טארטלטים ממולאים....הילדים שלי לא מוכנים להסתכל על הדברים האלו. נמאס להם.

היית לפחות שולחת הודעה באיזה גינה.....:rolleyes:

קרמבו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י hbecker;2057592:

חחח שווה לשכנות שלך שאת קונה יותר ממה שאת צריכה :)
אצלינ כולם מנסים/רוצים/ מתמידים לשמור על הגזרה. לא נוגעים בדברים האלה :rolleyes::eek::eek:

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
חבל שלא כתבת על זה יום קודם.
עשיתי שבע ברכות בשני בערב והיה יכול להיות מאוד מוצלח.
כפרת עוונות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה