עזרה יש לכם אולי מסטיקים של מאסט שאתם לא צריכים?

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
כולם מתו בסוף. אולי בגלל זה...
ברצינות: זה לא משמין כל כך. אם כבר בעיות שיניים.
זה עושה גם בעיות בקיבה... מרחיב אותה או משהו כזה (כי כשלועסים הקיבה מתכוננת לקבל אוכל, וכשזה לא קורה זה לא טוב...)

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נדמה לי שההכשר הוא וסטהיים.
תודה גדולה! לא ידענו שיש בעיה, שמחנו לראות מסטיק מאסט וקנינו - הכיתוב הוא באותיות בהירות מאוד על רקע בהיר (חוצפה גדולה! בלתי קריא) ולא עלה בדעתנו שיש שינוי בהכשר. בדקתי עכשיו ואכן - לא בד"ץ העדה החרדית אלא וסטהיים!
מה היתה הבעיה? למה אספו את המוצר?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
תודה גדולה! לא ידענו שיש בעיה, שמחנו לראות מסטיק מאסט וקנינו - הכיתוב הוא באותיות בהירות מאוד על רקע בהיר (חוצפה גדולה! בלתי קריא) ולא עלה בדעתנו שיש שינוי בהכשר. בדקתי עכשיו ואכן - לא בד"ץ העדה החרדית אלא וסטהיים!
כל מוצר צריך לבדוק. בפרט של עלית.
תערובת הכשרים מפחידה, ולעיתים ללא הכשר כלל.

איש עברי

משתמש מקצוען
המיובא מחו"ל הוא בהשגחת ווסטעהיים.
המיוצר בארץ במפעל הבעייתי, הוא בהשגחת העד"ח, ואינו בנמצא (מכיון שרוקל) אלא בקיוסקים שכוחים או במכונות ממתקים.

לאוכלי חלב נכרי יש חטיף 'פסק זמן' שגם מיובא מחו"ל. ה'פסק זמן' בשבילנו מיוצר בארץ, וכעת בחודשים הקרובים אינו בנמצא.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
זה עושה גם בעיות בקיבה... מרחיב אותה או משהו כזה (כי כשלועסים הקיבה מתכוננת לקבל אוכל, וכשזה לא קורה זה לא טוב...)
לא מרחיהב את הקיבה
אבל יש כאלו שזה גורם להם לתחושת רעב כי המח מקבל שדר שקיבל אוכל כי לעיסת מסטיק מעוררת ומייצרת המון רוק ובכך גורמת לקיבה "לחשוב" שהיא צריכה לעכל מזון. הפרשת מיצי הקיבה בעקבות הגירוי גורמת לתחושת רעב.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
יש לך?
זה בשביל מה שעושים עם מסטיק - פשוט לועסים.
לא נעים לראות שאנשים ככה חופרים
אך מסטיקים, יש אנשים שזה מציל להם את ההרגשה במצבים מסויימים
אז לעיתים זה באמת צורך גדול
ואין לי מסטיקים בבית..

נעמה CPA

משתמש מקצוען
המסטיקים מברכל באמת ראיתי זה איגוד הרבנים ולא בד"צ
מעצבן לא חשבתי בכלל שיש כאלה איגוד הרבנים

צדפית

משתמש מקצוען
מאסט בלבד? מה עם מסטיקי מנטוס?
אני היום קניתי מסטיקי מנטוס...
אני לא חושבת שיש עליהם ריקול.
נ.ב.
כל מי שיש לו בבית מסטיקים של עלית
או כל מוצר אחר שיש עליהם ריקול, יכול
להתקשר לחברה ויקבל *2 את התשלום המלא!!
וכמובן גם לאכול אותם!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה