יש לך רעיון מקורי איך לחדש את הבימבה הזאת?

MP3+

משתמש פעיל
גם בעלי שואל את זה:LOL:
זה נטו בשביל התחביב. נהנית ליצור דברים ולחדש דברים ישנים.
ברור שאני יכולה לקנות לה בימבה רגילה (ואגב יכול להיות שאחרי הניסוי עם הבימבה הזאת אחליט שאני רוצה דווקא בימבה חדשה בשבילה).
אני עושה את זה לשם היצירה ולא בגלל רווח כספי.
כמו שישאלו למה בכלל אנשים קונים חומרים בחנות יצירה. למה לסרוג משהו אם יש אותו מוכן בחנויות? או יותר קיצוני, למה לצייר משהו אם אפשר לתלות תמונה?
אז יש אנשים שאוהבים אמנות,
ואני מתייחסת לדברים האלו גם כן כסוג של אומנות - לקחת גרוטאה ולעשות ממנה משהו יפה. לכן זה גם בפורום 'אמנות ויצירה'.
נו,
מה יצא?
יש תמונה?

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
אני אמנית וציירת, וכתחביב- מחדשת הרבה מוצרים ישנים
יש חפצים שחבל ממש להשקיע זמן , טירחה וכסף
כמו למשל הבימבה הזו שעשויה פלסטיק, גם הצבע האיכותי ביותר יקבל שריטות במהירות ויראה גרוע
ומוצר קנוי יהיה תמיד יותר טוב
שווה להשקיע במוצרים יחודיים / יקרים/ ענתיקות שאין להם תחליף זול לקנייה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה