תקשורת יש לך פלאפון כשר? אשמח שתשתפי...

קראסנא קעמפ

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אין לי מושג, יכול להיות שהסוללה נגמרת מהר-פשוט חברה אמרה לי...
זה הפלאפון הראשון שלי לא ניסיתי אחרים ככה שאני לא בטוחה שהבטריה באמת נגמרת מהר יכול להיות שזה ככה בהרבה פלאפונים היום
בכל אופן חוץ מהסוללה שלא הפריעה לי עד עכשיו אני ממש מרוצה, הפלאפון נראה טוב, לא מדי גדול ולא מדי קטן, יש בו נגן אם מכניסים כרטיס(אני עצמי לא משתמשת בו) בקיצור אני ממש נהנית ממנו.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני ממליצה מאד על יאנג
יש כמה גירסאות, לי יש גרסא כשרה לחלוטין, אפילו תפילון אין בו.
מכשיר מצוין!!
לא נדרש תיקון ולו הכי קטן.
יש לי אותו שנתיים לפחות
נהרס מהר
אחרי גג שנתיים- שנתיים וחצי.
וגם יקר- עולה יותר מ-300.
לא מומלץ, בקיצור

יודעת הכל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
נוקיה 215,
דברתי עם כמה שהיה להם בעיה בשקע הטענה, ואין על זה אחריות,
הלך לי הפלאפון בגלל זה,
ולתקן עולה 100, תודה רבה.

lalin

משתמש חדש
המלצה אין כמו e1200 של סמסונג עולה כמאה ש"ח וצילצול והשמיעה והבטריה מ-עו-ל-ה
הכתב קטן לא למבוגרים כל השאר זבל, סליחה.
יש לי נסיון עם הרבה מהחדשים.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
המלצה אין כמו e1200 של סמסונג עולה כמאה ש"ח וצילצול והשמיעה והבטריה מ-עו-ל-ה
הכתב קטן לא למבוגרים כל השאר זבל, סליחה.
יש לי נסיון עם הרבה מהחדשים.
הכל נכון, רק שאזל לפני שנים מהשוק... לבעלי יש אותו והוא ירש אותו ממישהו, והוא מחזיק כבר 5 שנים בערך!

אבאבאבא

משתמש פעיל
לי יש את ESCOLLS 4X4 פלאפון פצצה יש לי קליטה מלאה
החיסרון היחיד שצריך להטעין אותו פעם ביום / יומיים
אני מטעינה אותו כל לילה לילה שלם ומחזיק לי יום וחצי
לפתרון בעיה זו, בהגדרות רשת, תעבירו לדור 2, זה חוסך המון בטריה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אגב,
יש לי MTK-1 כבר כמה שנים,
ולאחרונה אחרי כמה דקות שמדברים-
הפלאפון מאוד מתחמם.
מישהו יודע איך אפשר לטפל בזה?
קשור אולי לכך שלאחרונה אין כמעט קליטה?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
Q3 הגירסא הקודמת. נפל לי המון פעמים ולא נהרס. עד שהשקע טעינה הלך לו...
קנינו גירסא חדשה שנראית אותו דבר אבל:
הסוללה נטענת לאטטטטטט
נגמרת מהרררררררררר
הטלפון מפסיק לחייג ולקבל שיחות עוד לפני שהסוללה נגמרת בטענה שהסוללה נמוכה....
לוח שנה עברי ולועזי בנפרד - מעצבן לחלוטין.

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב,
יש לי MTK-1 כבר כמה שנים,
ולאחרונה אחרי כמה דקות שמדברים-
הפלאפון מאוד מתחמם.
מישהו יודע איך אפשר לטפל בזה?
קשור אולי לכך שלאחרונה אין כמעט קליטה?
נכון, לאחרונה אין כמעט קליטה! משהו מזעזע.... זה קשור רק לרמי לוי? או שלכל החברות?
משהו נורא!! כל הזמן אין לי קליטה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה