דרוש מידע יש לך עגלת טיולון סייבקס קויה?אשמח שתיכנסי

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
את מרוצה?העגלה יציבה?נוחה?קל להוציא את הבדים לכיבוס

חביבונת

משתמש מקצוען
לי יש
היא יציבה ממש, נוחה ויפה
החיסרון- ממש כבדה ביחס לטיולונים
לבעלי מפריע שהיא לא מספיק גמישה, אני דווקא ממש לא מרגישה את זה.
לי מפריע (משהו מצחיק..) שאין חלונית הצצה לילד כשהגגון סגור...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש
היא יציבה ממש, נוחה ויפה
החיסרון- ממש כבדה ביחס לטיולונים
לבעלי מפריע שהיא לא מספיק גמישה, אני דווקא ממש לא מרגישה את זה.
לי מפריע (משהו מצחיק..) שאין חלונית הצצה לילד כשהגגון סגור...
כמה זמן יש לך אותה?

חביבונת

משתמש מקצוען

שלמה רוזן

משתמש צעיר
גם לנו יש סייבקס מלפני כחדשיים
מאוד מאוד מרוצים מהכל
(הדבר היחיד שקצת הפריע לי שכדאי להרים את המושב צרים למשוך חוט , שעושים את זה כדי שהעגלה תשקול פחות)
ושוב פעם ממש עגלה מדהימה

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם לנו יש סייבקס מלפני כחדשיים
מאוד מאוד מרוצים מהכל
(הדבר היחיד שקצת הפריע לי שכדאי להרים את המושב צרים למשוך חוט , שעושים את זה כדי שהעגלה תשקול פחות)
ושוב פעם ממש עגלה מדהימה
עדיף מהבטרפליי?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הסיבקס הרבה פחות יקר.
כשקניתי המוכר (סופר בייבי) טען שהעגלות באותה איכות ורמה, וזה רק עניין של מיתוג...
הסייבקס שאני מדברת עליה מאד יקרה 2490

control.net

משתמש חדש
לי יש אותה
מרוצה ממש!
קלה, גמישה, יפה ברמות!!
לא מצטערת לרגע שקניתי אותה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה