דרוש מידע יש לך הונדה אינסייט?

רחליפ

משתמש רשום
אני רוצה לשמוע חוות דעת למי שיש לו אינסייט (אני מעוניין לקנות) לגבי תקלות ואם יש אם זה טיפולים יקרים​
ולגבי צריכת דלק וכן לגבי כח המנוע שלו ועוד...​
תודה לכווווווולם.​

דוצי

משתמש פעיל
יש לחבר שלי אינסייט 2014 כמעט ולא היו לו תקלות למעט תיקונים סטנדרטיים. הטיפולים זולים. צריכת דלק בין 1/13-1/17 (נסיעות בעיקר בתוך העיר). כח המנוע נחמד... לא מטורף, מתקשה בעליות. הנהיגה נוחה ונעימה.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לחבר שלי אינסייט 2014 כמעט ולא היו לו תקלות למעט תיקונים סטנדרטיים. הטיפולים זולים. צריכת דלק בין 1/13-1/17 (נסיעות בעיקר בתוך העיר). כח המנוע נחמד... לא מטורף, מתקשה בעליות. הנהיגה נוחה ונעימה.
כנ''ל לגבי 2011
יש לי מעל שנה ולא היה צריך שום תיקון מעבר לסטנדרט

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
כנ''ל 2013
שום תקלות, נוסע חלק ב''ה
הוא רשמית לא אוטו עם מנוע חזק
אבל אף פעם לא הפריע לי

רחליפ

משתמש רשום
אני מחפש הרבה זמן כזה רכב
וביד 2 אין כלום למי יש מושג איפה אני מחפשת?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה