דרוש מידע יש לי 2 סימים ורוצה לעבור למכשיר של סים אחד

'יחדיו'

משתמש צעיר
יש לי סים אחד כשר וסים אחד לSMS בלי אינטרנט
אני רוצה לעבור למכשיר תומך כשר עם סים אחד, שאני יוכל לשלוח SMS וגם להתקשר מהסים הכשר

מה האפשרויות הקיימות?

אופציה 1 - אם אכניס פיזי את הסים הכשר ואעשה הפניית שיחה קבועה מה-לא כשר לכשר [במידה ויש] - איך אוכל להתכתב ב SMS?

אופציה 2 - אם אכניס את ה-לא כשר, איך אוכל להתקשר מהכשר?

אופציה 3 - אם אעשה אינטרנט [ואחסום את הפלאפון רק לאפליקציות מסויימות, נניח בהדרן] ואוריד אפליקציית סים וירטואלי, ואעשה את הסים הכשר בסים וירטואלי [שייך???] האם שייך לבחור לנייד את מספר הסים הפיזי לסים וירטואלי? וכנ"ל - האם אוכל להתקשר מהסים הכשר?

יש אופציה 4 ?

לא לפרסום

משתמש פעיל
אופציה 3 - אם אעשה אינטרנט [ואחסום את הפלאפון רק לאפליקציות מסויימות, נניח בהדרן] ואוריד אפליקציית סים וירטואלי, ואעשה את הסים הכשר בסים וירטואלי [שייך???] האם שייך לבחור לנייד את מספר הסים הפיזי לסים וירטואלי? וכנ"ל - האם אוכל להתקשר מהסים הכשר?

יש אופציה 4 ?
יש לי חבר שיש לו 2 בסים אחד...אני לא יודע איך זה עובד...אולי בצורה שכתבת....
תכלס בברירת מחדל זה מתקשר מהלא כשר...הוא צריך לעשות קידומת מסוימת[נראה לי 9999]כדי שיתקשר מהכשר...

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אפשרי בחברת ווידלי 0553335555

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה