יש לי יום יום שאלה (או יותר)

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני יודעת שאפשר להביא לפרמייר קובץ רב שכבתי מאילוסטריטור, ולהנות מהשכבות, אך לא הצלחתי (רק באפטר) מי יכול לעזור????

איך זה שקובץ אבי, שנפתח לי ב 'בי אס פלייר' ומכיל אודיו ווידאו מיובא לי לפרמייר כאילו הוא רק אודיו????

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י od;136648:
איך זה שקובץ אבי, שנפתח לי ב 'בי אס פלייר' ומכיל אודיו ווידאו מיובא לי לפרמייר כאילו הוא רק אודיו????

אם מדובר על קידוד XVID , אוכל לעזור

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא מבינה בזה........
אך ניסיתי על הקובץ הזה, את סעיף 5 של מחיקת כתוביות שהצעת, ועשיתי איזשהו, קונברט, בלי להבין כלום, אולי זה פגם בקובץ, אני מנסה כעת להוריד אותו שוב.

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כדאי להפריד בין שתי שאלות כל כך שונות

לשאלה הראשונה אני לא מכירה מספיק את האילוסטריטור אבל דרך הפוטושופ זה עבד מצוין שמרתי כקובץ TGA וזה הגיע נקי לפרמייר

לשאלה השניה כנראה שחסר לך איזה קידוד תחפשי באשכולות שמדברים על תוכנות המרה מפורמט לפורמט ותעבדי עם אחת מהתוכנות הממולצות כדי להמיר את הקובץ לפורמט שהפרמייר כן מכיר,

יתכן שהתקנה של חבילת מקודדים כמו K-LITE למרות שהוא לא כל כך מומלץ תפתור את הבעיה

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם הBS PLAYER קורא טוב את הוידאו, זה אומר שיש לה את המקודד הנחוץ,
ולא חסר לה כלום,
המעלה של הKLITE בתוספות הרבות שלה כחבילה אחת, אם יש לך אותה, כנסי לGSPOT, או שתורידי, ותראי באיזה מקודד מדובר בסרט, אחרי זה נמשיך הלאה,
בעזרת כלי אחר מהחבילה,

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא ידוע לי על מקודדים שיש לי (המחשב שלי אני לא בנוי למולטמדיה, אבל כבר עשיתי בו כמה מצגות) ולכן אשמח אם תסבירו לי איך אדע איזה מקודד חסר.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לשאלה הראשונה אני לא מכירה מספיק את האילוסטריטור אבל דרך הפוטושופ זה עבד מצוין שמרתי כקובץ TGA וזה הגיע נקי לפרמייר
בפוטושופ אפשר לשמור ג"כ בקובץ PSD זה מגיע נקי כמו העבודה בדיוק,
המעלה שכל שינוי שתעשי בפוטושופ על הקובץ מספיק לעשות שמירה והוא מעלה את התיקון אוטומטי לפרימייר.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נסה קודם ללחוץ על הסרט עם מקש עכבר ימני, פרטים> לשונית סיכום>
שורה אחרונה, מה כתוב? DIVX או XVID, או משהוא אחר?

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
xpacket

xmpmeta

xmlns

העתקתי כמה מילות מפתח, כי הוא לא נותן לי להעתיק ולהדביק.

:confused::confused::confused:
זו שורת הסיכום. אשמח מאוד לקבל עזרה. אני תקועה לגמרי.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא מכיר את מה שכתבת
תסתכלי כאן, ומכאן תביא מה שרשום לך:

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 32.9 · צפיות: 15

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש רק קצב מסגרות ונתונים כלומר 2 שורות.

חכה רגע, אני מורידה שוב באימיול, אולי שבשתי את הקובץ כשניסיתי להוריד כתוביות. אני אבדוק שוב במקור.

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם הקובץ החדש AVI מופיע כאודיו בלבד מה עושים?

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תכנסי לתפריט של מקודדי K-LITE ושם תחפשי אחרי GSPOT
קובץ>פתח> את הוידאו, תעשי צילום מסך ותשלחי לכאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה