צימר יש לי חשק להתפלל קבלת שבת בכותל. האם מישהו מכיר צימר קרוב (כמה דקות הליכה) אולי ברובע.

מצב
הנושא נעול.

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
אשמח להמלצות על צימר נקי ולא יקר. וכן מידע אם יש חניה קרובה או איך מגיעים עם רכב. תודה מראש.

אישה כשרה

משתמש חדש
אשמח להמלצות על צימר נקי ולא יקר. וכן מידע אם יש חניה קרובה או איך מגיעים עם רכב. תודה מראש.

לא קיים מקום "לא יקר" בעיר העתיקה
יש את "הבית הספרדי"

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
לא קיים מקום "לא יקר" בעיר העתיקה
יש את "הבית הספרדי"
זה מקום חרדי? עם אוכל?

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
עשינו פעם שבת במאה שערים והלכנו ברגל לכותל

ועוד יותר פעם עשינו שבת בדירת נופש באבו תור (היה לשכונה גם שם יהודי- שכחתי איך קראו לזה אולי גבעת חנניה) מרחק הליכה מהכותל (היום הייתי מפחדת לעשות את זה)

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מביתי הולכת מידי פעם לכותל בליל שבת, חצי שעה ואני בכותל וזה בסדר גמור
כמובן יש שכונות כמו שבטי ישראל, סוף מא"ש, החומה השלישית סוף שמואל הנביא שהדרך קצרה יותר ויכולה לקחת 15-20 דקות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה