יש לי בעיה "רצינית"

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רבקה
וודאי שקראתי את ההודעה שלך. מ"מ גם לתמונות ספונטניות צריך רמה גבוהה מצלמת כמוך. התמונות שהעלית הם תמונות חמודות בהחלט.. אלא שאם כולם יעלו את התמונות החמודות וגם המקצועיות אז המילה "מיקצועי" תתרחק קצת מסמיכותה למילה "פורום" . זו היא כל כוונתי.!

לפעמים כ"כ מגרה אותי להעלות את הספונטניות של משפחתי....:mad::mad:

בכל מקרה בהצלחה

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י מיכאל דב;891809:
רבקה
וודאי שקראתי את ההודעה שלך. מ"מ גם לתמונות ספונטניות צריך רמה גבוהה מצלמת כמוך. התמונות שהעלית הם תמונות חמודות בהחלט.. אלא שאם כולם יעלו את התמונות החמודות וגם המקצועיות אז המילה "מיקצועי" תתרחק קצת מסמיכותה למילה "פורום" . זו היא כל כוונתי.!

בכל מקרה בהצלחה

היא לא העלתה את זה בתור "מקצועי"
אלא כדי לומר לאמא המסורה,
שלא התמונות עושות מסיבה מאושרת לילד,
אלא מסיבה חמודה עם תמונות בינוניות +- ביתיות - עושות ילד (אמא?) מאושר...

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י mig;891810:
היא לא העלתה את זה בתור "מקצועי"
אלא כדי לומר לאמא המסורה,
שלא התמונות עושות מסיבה מאושרת לילד,
אלא מסיבה חמודה עם תמונות בינוניות +- ביתיות - עושות ילד (אמא?) מאושר...

חבל שאין ברשימת המעוגלים "סמיילי מרים ידים"...:(

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י rosmarin;891783:
חשבתי שרק אני לוחצת לפעמים על הכפתור האסור במצלמה (אוטומט מלא :D)

אכן רק את. :p
אני צילמתי הכל על ידני מלא, עם ה-5DIII החדשה שלי. אני מתה עליה!
נתתי לאחותי לצלם אותי קצת עם המתוק על אוטומט מלא, והתמונות נוראיות. (לא אשמתה...)
בסוף הכרחתי את בעלי (צלם חובב מוכשר מאוד) לעזוב את הויכוחים הפוליטיים ולצלם אותי קצת. :)

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מיכאל דב;891809:
רבקה

בכל מקרה בהצלחה

בחיים לא הייתי פותחת שרשור בשביל התמונות האלה.
פה מדובר על שרשור דיון, לא על שרשור "תנו לי תגובות לתמונות". ובתוך דיון אפשר לכתוב מילים כטענה, ואפשר להציג תמונות כראיה. אפשר אפילו לשתף שיר שקשור לנושא.
זו מהותו של דיון. כל צד יכול להביא דוגמאות מהעולם האמיתי, שלפעמים מגובות בתמונות.
לא היתה לי ציפיה לקבל ביקורת על התמונות, או תגובות או כל דבר אחר. זה לא היה שיתוף בשביל חוות דעת, אלא כדי להביע דעה בנושא הדיון.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;892084:
אפשר אפילו לשתף שיר שקשור לנושא.
זו מהותו של דיון
רבקה, במיוחד את זה אהבתי...:D
ושושיה, אולי כבר אמרו זאת לפני-
שזאת תהי'ה הבעי'ה היחידה והכי רצינית שלך בחיים.
מזל טוב והרבה נחת!

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שושיה,
מזל טוב כפול!
מלכתחילה תמיד חגגתי לילדי יומולדת בגיל שנתיים עם סבים וסבתות,
הילד כבר מדבר והוא מתוק שאין כמו,
ואם יצא לי יומיים לפני פורים אז חגגתי בגיל 3 לילדה זה לא חלקה אבל זה חגיגה בישבילה, ומזכרת שלה באלבום, ואהבתי הגדולה תמיד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה